Obserwuj:
INSPIRACJE

Na dobry początek sezonu sesja plenerowa w Pieninach • Dorota i Michał

Romantyczna i subtelna sesja plenerowa w Pieninach autorstwa fotografa Pawła działającego pod marką Zakątek Wspomnień to naprawdę świetna inspiracja zwłaszcza, że bardzo świeża! Jest to pierwsza sesja plenerowa w tym nowym sezonie ślubnym zrealizowana przez Zakątek Wspomnień – i od razu taka piękna! To zapowiada wspaniały sezon! Zobacz jak pięknie wygląda Dorota i Michał w tych nastrojowych kadrach…

zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (2)


Fotograf Paweł o tej uroczej parze i ich zdjęciach opowiada tak:

Na pierwszą sesję plenerową w nowym sezonie ślubnym wybraliśmy się z naszą młodą parą, Dorotą i Michałem w przepiękny zakątek południowej Polski – Pieniny. Postawiliśmy na prostotę, naturalność i subtelność. 

zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (1) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (4) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (5) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (6) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (7) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (8) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (9) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (10) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (11) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (12) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (13) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (14) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (15) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (16)

Jedynym dodatkiem do sesji był wianek zrobiony przez Dorotkę. Całą sesję przeprowadziliśmy w romantycznym klimacie. Nasza młoda, zakochana w sobie para nie miała żadnych problemów aby wczuć się w ten nastrój. Pomogły im w tym okoliczności pięknej pienińskiej przyrody i krajobrazu. Wspólnymi siłami udało nam się stworzyć ten niesamowity materiał.

zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (18) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (19) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (20) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (21) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (22) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (23) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (24) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (25) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (26) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (27) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia (28) zakątek wspomnień fotograf sesja w pieninach zdjęcia


Nie wiem jak Ty, ale ja zakochałam się w tych zdjęciach od razu. Chociaż nie ukrywam, że najbardziej zaczarowała mnie sukienka Panny Młodej projektu polskiej projektantki Violi Piekut. Idealnie pasuje do Doroty i klimatu całej sesji! 

Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz Paulina

    Wspaniała sesja, piękne widoki i ta miłość pary młodej, która wręcz bije z tych zdjęć :)

    10 maj, 2018 o 12:19
  • Zostaw odpowiedź