Obserwuj:

Sesja narzeczeńska w sadzie

Niektórzy marzą o klimatycznej sesji w kraju kwitnącej wiśni, a przecież nie mniej romantycznie może być wśród kwitnących jabłoni, gdzieś całkiem niedaleko. Właśnie na taką lokalizację, nieopodal Wrocławia, zdecydowali się Agata i Dominik. Kwitnące jabłonie były wdzięcznym tłem dla ich zdjęć narzeczeńskich i dla ich emocji.

Galeria Agaty i Dominika wyszła spod ręki i spod obiektywu Michała Orłowskiego. Zdjęcia są pełne słodyczy, romantyzmu i delikatności. Może i Was zainspirują do tego, by spojrzeć na pobliskie sady i plantacje w nieco inny sposób?

Romantyczne tło i romantyczna stylizacja Agaty aż się proszą o oklaski. Te kadry ze zwiewną sukienką i kwiecistym wiankiem pokazują, jak dobrze jest dobrać miejsce i strój tak, by do siebie pasowały.

Zdjęcia w tej galerii są eteryczne i romantyczne. Fajnie podkreślają delikatną urodę bohaterów sesji i ich wzajemne uczucia.

Plenery potrafią zaskakiwać, a jedną z najfajniejszych niespodzianek jest wizyta zupełnie niespodziewanego gościa…

Bzy nie tylko pachną uwodzicielsko, ale stanowią równie uwodzicielskie i efektowne tło dla odrobiny namiętności. ;)

Sesja Agaty i Dominika pełna jest zmian. Zmieniają się detale oraz stroje, ale nie nastroje! Każdy kadr jest równie stylowy i przepełniony luźną i fajną atmosferą.

Sesja narzeczeńska nie musi być już bardziej wystylizowana – piknik i kilka gadżetów to według mnie dość, by uchwycić wiele świetnych momentów. A przecież i bez tego zwykły spacer w takim sadzie udałoby się zamienić w magiczną sesję.

Kolejna odsłona Agaty i Dominika – najbardziej efektowna i elegancka. Może to namiastka klimatu weselnego? W każdym razie świetnie pasuje do pozostałych odsłon w tej galerii.

Nie wiem, jak Wy, ale ja zawsze jestem pod wrażeniem uroków kwitnących jabłoni. Sad to miejsce, które kojarzyć się może z wiejską, folkową estetyką, ale wiosną, gdy kwitną jabłonie, sad przechodzi jakąś cudowną transformację w miejsce pełne romantycznego uroku. A jak Wam się podobały narzeczeńskie czułości Agaty i Dominika?


Fotograf: Michał Orłowski

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

3 komentarze

 • Odpowiedz sylwia

  Mega foty i to uczucie – bravo

  23 sierpień, 2018 o 16:11
 • Odpowiedz Biorę ślub

  Piękne fotografie. Pełne delikatności i romantyzmu <3

  31 lipiec, 2018 o 12:38
 • Odpowiedz Dorota

  Pięknie, podoba mi się.

  27 lipiec, 2018 o 16:43
 • Zostaw odpowiedź