Obserwuj:

Sesja narzeczeńska czy… bitwa na poduszki?

Sesje narzeczeńskie są fajne, a poniższa – tematyczna i kolorowa – galeria tylko utwierdzi Was w tym przekonaniu. To realizacja, w której kipi pozytywna energia – tak samo jak w jej autorce czyli Oli Siwierskiej, dla której sesje fotograficzne to nie tylko praca ale jak widać także świetna zabawa :)

Zaczyna się niewinnie i kolorowo… majestatyczny wianek świetnie współgra z kolorem ust i paznokci, a nawet z jabłkami, które są widoczne w kadrze. Trudno oprzeć się wrażeniu, że nie ma tu nic przypadkowego, a jednocześnie zdjęcia wypadły bardzo naturalnie i przyjemnie – może to ze względu na miejsce, którym jest oryginalne łóżko z zagłówkiem z palety.

Te zdjęcia urzekają naturalnością. Można odnieść wrażenie, że uchwycono na nich codzienność tej pary. To nie są pozowane kadry, gdzie wygładza się każdą fałdkę na sukience, ale portrety zakochanych w sobie osób, które są autentyczne i zwyczajne, ale przez to piękne. :)

Wianki są piękne! :) I to nie tylko w stylizacjach ślubnych.

To musiały być zaręczyny, jak z bajki albo raczej, jak z ulubionej powieści. ;)

Pełen luz na sesji narzeczeńskiej – to możliwe tylko w takiej sytuacji! Na zdjęcia nie trzeba wybierać wymyślnych kawiarenek i uliczek. We własnej sypialni można zrealizować równie ciekawe ujęcia. ;)

Bitwa na poduszki wypełnione pierzem to coś, co kojarzy się z bajkową, sielską, nawet nieco staromodną estetyką. Dziś sypia się głównie na syntetycznych poduchach, którymi nie sposób okładać się w tak widowiskowy sposób.

Nic tak nie uszczęśliwia, jak wspaniały bałagan. ;)

Zdjęcie podsumowujące ;) i tak wymowne. Tym dwóm odnalezionym połówkom życzymy samych wspaniałości i wielu wspólnych, szczęśliwych lat.

Sesja narzeczeńska z bitwą na poduszki w roli głównej urzeka naturalnością, prostotą i autentycznością. To fajny pomysł do podpatrzenia i coś, co może zainspirować Was do realizacji własnej sesji w podobnym klimacie.

Fotograf: Ola Siwierska

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź