Obserwuj:
BLOG

Sesja w apartamencie

Czasami na sesje zdjęciowe wybierane bywają bardzo abstrakcyjne miejsca, które wiążą się z wieloma trudnościami, wyrzeczeniami lub wysokimi kosztami. A może by tak zrealizować sesję we własnym lub wynajętym apartamencie? Zobaczcie, jak fajnie wyszła realizacja Klaudii i Michała, którzy zostali uwiecznieni przez Kasię i Tomka. :)

Sesję tego typu można zorganizować w wynajętej lub prywatnej przestrzeni, jeśli tylko uznacie ją za odpowiednią. Nawet małe mieszkanko, które jest przyjemnie urządzone może stać się idealnym tłem dla zdjęć rodzinnych lub narzeczeńskich. Zaletą wykorzystania prywatnej przestrzeni jest to, że uczestnicy sesji czują się w niej w pełni swobodnie, ale to nie oznacza, że wynajmowany apartament będzie gorszym rozwiązaniem.

Na sesjach realizowanych wewnątrz można skupić się na detalach wystroju i wyposażenia. Jeśli należą do fotografowanych osób, to są fajnym i bardzo osobistym tłem.

Realizacje tego typu są szalenie domowe, intymne i osobiste – nie ma tu spięcia i zadęcia, a jest sporo luzu i fajnej zabawy.

Widać, że Klaudia i Michał czuli się przed obiektywem, jak ryby w wodzie, co doskonale świadczy o fotograficznym duecie – Kasi i Tomku.

Ten apartament mieści się w Szczecinie, ale podobnych miejsc znaleźć można mnóstwo. Tutaj furorę robi wystrój, dopracowane detale oraz ogromna ilość światła.

Sesje zakochanych to wyjątkowo wdzięczny temat, gdyż jest na nich ogrom niezwykle pozytywnych gestów i emocji. Jeśli są tak naturalne, jak u Klaudii i Michała, to uwiecznianie ich jest prawdziwą przyjemnością.

Ta galeria to kopalnia inspiracji i to nie tylko zdjęciowych, ale też wnętrzarskich. ;)

Trudno o tak swobodne i wygodne ujęcia, jak te, gdy zdjęcia odbywają się w przestrzeni publicznej lub w trudnym terenie. Jeśli jest się istotą kanapową i ceni się przytulanki ponad wszystko, to taka sesja powinna być strzałem w dziesiątkę.

Kasia i Tomek wykonali kawał dobrej roboty przy uwiecznianiu relacji Klaudii i Michała. W tych kadrach widać, jak na dłoni, fajne uczucia, serdeczność, miłość i ciepło, a wszystko to na designerskim tle pięknego apartamentu.


Fotografowie: Kasia i Tomek

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

8 komentarzy

 • Odpowiedz Łukasz Popielarz Fotografia

  Czyżby Szczecin? :)

  30 kwietnia, 2019 o 13:03
 • Odpowiedz Fotograf Białystok

  Nice work! Keep it up. I like the whole subject and of course the technique!

  28 marca, 2019 o 11:34
 • Odpowiedz atlanta

  Piękna sesja. Marzy mi się zrobienie podobnej w apartamencie w Atlancie w Jeżewie. Mają tam kozak miejsce na taką sesyjkę :)

  16 marca, 2019 o 10:35
 • Odpowiedz MtEvents

  Obserwuję Twojego bloga od jakiegoś czasu. Robisz wspaniałe zdjęcia, ciekawie je łączysz. Masz fajne pomysły na kadrowanie. Szacun :)

  14 marca, 2019 o 17:08
 • Odpowiedz Julka

  Pomysł fajny, lecz mam jedną uwagę sesja ślubna ma być ślubna a ta taka nie jest. Gdzie suknia, starsi itd. Tu pokazana jest zwykła sesja zdjęciowa jaką można sobie urządzić z byle jakiego powodu.

  12 marca, 2019 o 07:13
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Julka, to nie jest sesja ślubna :) Zresztą – taką „z byle jakiego powodu” można byłobyzrobić także w Lipowym Moście skąd piszesz ;-)

   17 marca, 2019 o 12:44
 • Odpowiedz Paulina

  Świetny pomysł na sesję! Czuć tu swobodę i naturalność, a to lubię najbardziej :)

  4 marca, 2019 o 09:56
 • Zostaw odpowiedź