Obserwuj:

Sesja po ślubie

Sesja Pauliny i Darka jest jak podróż w nieznane. Pełno w niej tajemniczych zakątków, zieleni i ciekawych ujęć. To realizacja, która przykuwa uwagę i która nie może nie spodobać się miłośnikom sesji w plenerze, które mają charakter nostalgiczny i lekko tajemniczy.

Roślinność i natura to dwa elementy, które spajają w jedną całość całą tę realizację zdjęciową. Rośliny są tłem, ale także mocnym punktem w wielu kadrach. Pejzaże i naturalne krajobrazy nie przytłaczają bohaterów sesji, ale też nie chowają się całkowicie w tle. To piękna sesja, w której aż trudno byłoby wybrać najładniejsze ujęcie, bo tak wiele z nich przykuwa uwagę.

Za obiektywem, a raczej za obiektywami stanęli Asia i Darek z Klisza Art Studio. Spod ich ręki wyszło wiele ciekawych kadrów, na które aż przyjemnie popatrzeć.

Plenerowa oprawa nie jest dziełem przypadku. Od razu widać, co w duszy gra bohaterom tej sesji – kwiatowe dekoracje fryzury, a nawet krawat Pana Młodego nawiązują do zielonego otoczenia i tworzą z nim jedną spójną całość.

Sesja w plenerze to nie tylko wyszukiwanie podręcznikowo ładnych miejsc, ale też zakątków nietypowych i przykuwających uwagę. Powalone wichurą drzewo o ciekawych gałęziach może być znacznie bardziej majestatycznym tłem niż kwiatowa feeria barw w ogrodzie. Ważne, by wyszukiwać miejsca zgodne z własnym gustem, a wówczas wszystko wypadnie naturalnie i swobodnie.

Kolejne ujęcia, które spokojnie czarują. Powyższe to niezwykle trafny symbol wspólnej życiowej drogi. Poniższe z lewej pokazuje, jak subtelna była roślinna dekoracja fryzury Pauliny. Czasem naprawdę tak niewiele trzeba, by było pięknie.

Ta sesja jest inspirująca, majestatyczna i naturalna. A fotografowie dali popis umiejętności jak interesująco można zrobić zdjęcia kiedy pogoda nie sprzyja słonecznym kadrom.


Fotograf: Asia i Darek z klisza-art-studio.pl

Paulina i Darek sesja po ślubie

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

15 komentarzy

 • Odpowiedz Michał Krawczyński

  Piękna naturalna sesja zdjęciowa. Bardzo fajne barwy. Brawa

  15 maj, 2020 o 21:55
 • Odpowiedz Wojciech Balczewski

  bardzo fajna naturalna sesja, nad wodą a jednak w lesie :-)

  2 marzec, 2020 o 08:37
 • Odpowiedz Szymon Zawadzki

  Ostatnie zdjęcie jest mistrzowskie! Ulotna chwila, wielka miłość i świetnie uchwycony moment! Kocham 😍

  20 luty, 2020 o 11:12
 • Odpowiedz jdstyle

  Zdjęcia super! ;) Wszystko takie naturalne, a uroku dodają właśnie te tajemnicze zakątki. Ślub to chyba najważniejsze wydarzenie w życiu każdego człowieka, więc warto wybrać możliwie najlepsze miejsce na taką sesję. Pamiątka zostaje na całe życie :)

  29 lipiec, 2019 o 10:43
 • Odpowiedz www.na-wiatr.pl

  Super zdjęcia!
  Może następna sesja ślubna na motorówce? Polecam http://www.na-wiatr.pl super fajne motorówki i żaglówki.

  5 marzec, 2019 o 10:27
 • Odpowiedz Olga

  Pięknie zdjęcia! Uwielbiam takie naturalne sesje zdjęciowe. Wszystko jest takie szczere i niewymuszone. Ja myślę o tym, aby zrobić sobie sesję plenerową video i umieścić ją na filmie weselnym w ramach podziękowania gościom za przybycie. Zainspirował mnie do tego ten artykuł: http://kapitankamera.pl/pozostac-pamieci-gosci-dzieki-wideopodziekowaniom/

  23 listopad, 2018 o 13:07
 • Odpowiedz Kozinskifoto

  Przyjemna sesja ale zdjęcie zamykające to prawdziwa petarda!

  9 październik, 2018 o 14:58
 • Odpowiedz Asia i Darek

  Uwielbiamy wracać do tej sesji, a dzięki takiemu wspaniałemu tekstowi będziemy wracać do niej jeszcze chętniej. Dziękujemy za publikację naszych zdjęć. Przy tak fotogenicznej i sympatycznej Parze fotografowanie było samą przyjemnością:)

  24 wrzesień, 2018 o 17:51
 • Odpowiedz moodgood

  Śliczna sesja. Piękne zdjęcia, dobrze dobrane tło. Niesamowite są one.

  24 wrzesień, 2018 o 17:19
 • Odpowiedz Kasia

  Sesje po ślubie są bardzo fajnym rozwiązaniem, można się na nie bardzo dobrze przygotować no i wybrać świetne miejsce, tak jak zresztą widać tutaj w poście , zdjęcia są naprawdę piękne.

  24 wrzesień, 2018 o 11:43
 • Odpowiedz Maria

  Świetne zdjęcia, bardzo ładne miejsce państwo młodzi sobie wybrali :) Faktycznie to miejsce zaczarowało , nie ma co mówić że nie. Mimo że pogoda nie jest jakaś super, to może i jeszcze więcej klimatu nadaje?

  18 wrzesień, 2018 o 12:05
 • Odpowiedz Paulina

  Do takich zdjęć miło się wraca. Wyszły piękne, chociaż pogoda nie sprzyjała. Dziękujemy <3 I oczywiście serdecznie polecamy Asię i Darka! Można się czuć przy nich swobodnie, co zresztą widać na zdjęciach ;)

  17 wrzesień, 2018 o 15:50
 • Odpowiedz Paulina

  Piękne fotografie! A miejsce … po prostu mnie zaczarowało, jakże nietypowe ale pasujące do pary i całej stylistyki. Uwielbiam takie inspirujące ujęcia pełne natury i miłości bijącej od zakochanych <3

  17 wrzesień, 2018 o 09:19
 • Odpowiedz Anna

  Piękna sesja, bardzo ładne miejsce na robienie zdjęć po weselu, które również są piękną pamiątką na całe życie :) Czekam na więcej wpisów, pozdrawiam.

  13 wrzesień, 2018 o 09:13
 • Odpowiedz Magda

  Właśnie takie sesje lubię najbardziej – naturalne, w towarzystwie różnych odcieni zieleni, brązów i szarości. A jacy ładni ludzie na zdjęciu ;)

  12 wrzesień, 2018 o 11:49
 • Zostaw odpowiedź