Obserwuj:

Sensualna sesja ślubna

Od czego tu dziś zacząć? Zacznę od stwierdzenia, że fotografowie lubią mnie tak przyjemnie zaskakiwać. Dzisiejsze zdjęcia to dzieło AJEM, czyli duetu fotografów, który tworzy Marzena Hans i Adam Jędrysik. Kiedy otworzyłam wiadomość od Marzeny byłam wniebowzięta tą zmysłową i delikatną sesją, którą dziś dzielę się tutaj też z Tobą.

To historia Angeli i Kamila uchwycona w bardzo ciekawych kadrach. Krótka historia, która została w pewien sposób świetnie wyreżyserowana. Oglądając zdjęcia AJEM czułam się trochę jakbym oglądała film. Wciągnęła mnie chronologia zdarzeń i powoli rozwijająca się akcja…

Detale na tego typu sesjach są bardzo ważnym elementem a przy okazji inspiracją dla Ciebie jeśli szukasz akurat niebanalnych pomysłów na dodatki ślubne. Zwróć uwagę na prześliczne kwiaty bawełny, które można wykorzystać w roli butonierki dla Pana Młodego lub jako dodatek do bukietu Panny Młodej.

Suknia od Anny Kary na pewno też wpadnie w oko tym z Was, które tak jak ja są jej wielkimi fankami.


Teraz powiem Ci jeszcze, że jeśli w tej chwili poświęcisz 30 sekund i wciśniesz ‚PLAY’ pojawi się przed Tobą krótka zapowiedź, a w zasadzie streszczenie tej fotograficznej opowieści. Powinno Ci się spodobać zanim jeszcze obejrzysz wszystkie zdjęcia i nie oszukujmy się… na pewno nabierzesz ochoty na obejrzenie ich kilka razy :)


Na końcu tego wpisu mam jeszcze jedno małe ogłoszenie do wszystkich, którzy 5 marca będą w Łodzi i interesują się tematem ślubów :) A teraz już naprawdę zapraszam do oglądania zdjęć, bo przecież po to tu jesteś!

Stylizacja sesji: Marzena Hans

Zdjęcia i clip: AJEM

Suknia: Anna Kara

Biżuteria: AnimalKingdom

Kwiaty: Kwiaty Bawełny

Oplątwy: Plantarium

Stoliki: Projekt Stołek

Makaroniki: mariuthebaker

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź