Obserwuj:
BLOG

Sensualna sesja ślubna

Od czego tu dziś zacząć? Zacznę od stwierdzenia, że fotografowie lubią mnie tak przyjemnie zaskakiwać. Dzisiejsze zdjęcia to dzieło AJEM, czyli duetu fotografów, który tworzy Marzena Hans i Adam Jędrysik. Kiedy otworzyłam wiadomość od Marzeny byłam wniebowzięta tą zmysłową i delikatną sesją, którą dziś dzielę się tutaj też z Tobą.

To historia Angeli i Kamila uchwycona w bardzo ciekawych kadrach. Krótka historia, która została w pewien sposób świetnie wyreżyserowana. Oglądając zdjęcia AJEM czułam się trochę jakbym oglądała film. Wciągnęła mnie chronologia zdarzeń i powoli rozwijająca się akcja…

Detale na tego typu sesjach są bardzo ważnym elementem a przy okazji inspiracją dla Ciebie jeśli szukasz akurat niebanalnych pomysłów na dodatki ślubne. Zwróć uwagę na prześliczne kwiaty bawełny, które można wykorzystać w roli butonierki dla Pana Młodego lub jako dodatek do bukietu Panny Młodej.

Suknia od Anny Kary na pewno też wpadnie w oko tym z Was, które tak jak ja są jej wielkimi fankami.


Teraz powiem Ci jeszcze, że jeśli w tej chwili poświęcisz 30 sekund i wciśniesz ‚PLAY’ pojawi się przed Tobą krótka zapowiedź, a w zasadzie streszczenie tej fotograficznej opowieści. Powinno Ci się spodobać zanim jeszcze obejrzysz wszystkie zdjęcia i nie oszukujmy się… na pewno nabierzesz ochoty na obejrzenie ich kilka razy :)


Na końcu tego wpisu mam jeszcze jedno małe ogłoszenie do wszystkich, którzy 5 marca będą w Łodzi i interesują się tematem ślubów :) A teraz już naprawdę zapraszam do oglądania zdjęć, bo przecież po to tu jesteś!

Stylizacja sesji: Marzena Hans

Zdjęcia i clip: AJEM

Suknia: Anna Kara

Biżuteria: AnimalKingdom

Kwiaty: Kwiaty Bawełny

Oplątwy: Plantarium

Stoliki: Projekt Stołek

Makaroniki: mariuthebaker


Korzystając z okazji, że mam Cię tu przed ekranem chciałam w imieniu organizatorów (czyli właśnie Marzeny i Adama) zaprosić Cię na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już 5 marca 2017 w Łodzi!

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

5 komentarzy

 • Odpowiedz Dani Motkowicz

  cudnie..

  19 lutego, 2017 o 18:38
 • Odpowiedz Ewa Magdalena Kudlińska

  Wow super kolory

  18 lutego, 2017 o 10:19
 • Odpowiedz Anna

  Sesja ślubna niesamowicie elegancka, zmysłowa. Zupełnie inna niż wszystkie sesje ( szczególnie plenerowe na tle zamków i w wodzie). Jak również nietypowa jeśli zestawi się ją ze standardowymi sesjami ślubnymi w studio.

  Nawet ostatnie zdjęcia, które są dość odważne z uwagi na swoją konwencję stanowią idealny przykład zmysłowej, subtelnej fotografii z nutką erotyzmu.

  17 lutego, 2017 o 10:26
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Aniu idealnie podsumowałaś całą sesją a nawet jej odważniejszą końcówkę :)

   19 lutego, 2017 o 08:17
 • Odpowiedz Marek

  Bardzo ciekawa a za razem intymna sesja! Chylę czoła przed fotografem

  17 lutego, 2017 o 00:25
 • Zostaw odpowiedź