Obserwuj:

RUSTYKALNIE I MAGICZNIE • sesja Oli i Damiana w obiektywie Michała Orłowskiego

Zdjęcia Michała Orłowskiego i jego żony Moniki nietrudno odróżnić od całej masy innych fotografów ślubnych w Polsce. Ta para od dawna specjalizuje się w sesjach, które mają bardzo ciekawą aranżację.

panna-mloda-na-hustawce-zdjecie

Jeśli marzycie o ciekawych dodatkach do sesji i lubicie zaaranżowane plenery możecie być pewni, że Monika i Michał są w stanie spełnić te marzenia!

napis-love-drewniany-zdjecia-slub-wesele

Realizacja, którą właśnie oglądasz to efekt współpracy kilku zdolnych ludzi (lista pod postem) ale nie mogła być przecież zrealizowana bez wizji Pary Młodej. Ola i Damian wymarzyli sobie zdjęcia właśnie w takiej scenerii – z huśtawką ozdobioną kwiatami, z wiankiem na głowie i oryginalnymi dodatkami. Miało być rustykalnie i  magicznie i tak właśnie to wygląda :) Zapraszam do ich romantycznej bajki!

hustawka-plener-slub-wesele-zdjeciemichal-orlowski-zdjeciemichal-orlowski-sesja-zdjeciepanna-mloda-wianek-orlowski-zdjeciesesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-2sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-4 sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-5 sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-6 sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-7 sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-8 sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-9sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-11 sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-12 sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-13 sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-14 sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-15 sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-16 sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-17 sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-18sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-22sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-25 sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-26sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-28sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie-30 sesja_boho_rustykalna_michal_orlowski_zdjecie


Para Młoda: Ola & Damian

Zdjęcia: Michał Orłowski

Suknia ślubna: uszyta na specjalnie zamówienie w salonie Nabla w Krakowie

Kwiaty: wianek & butonierka, kwiaty huśtawka – Kwiatowe Studio 

Litery LOVE i łapacze snów Bride & Groom – Literowe Inspiracje

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

6 komentarzy

 • Odpowiedz Aleksandra Ma

  ale miłoooo :)

  14 grudzień, 2016 o 19:37
 • Odpowiedz Liliana Włodarczyk

  ❤❤❤

  14 grudzień, 2016 o 19:13
 • Odpowiedz Roman Harbuz

  wybiera się przez rzut monetą! albo wiankiem. albo… :)

  14 grudzień, 2016 o 18:28
 • Odpowiedz SweetWedding.pl

  Michał Orłowski – Fotografia Ślubna, Rodzinna, Ciążowa, Portrety KT kwiatowe studio Literowe Inspiracje <3

  14 grudzień, 2016 o 16:57
 • Zostaw odpowiedź