Obserwuj:
INSPIRACJE

Spokojny poranek przed ślubem?

Pewnie myślisz sobie teraz – nie da się! Nie jestem w stanie rozpocząć tego dnia w spokoju, bo mam jeszcze milion spraw do ogarnięcia. Czeka mnie fryzjer, makijaż, powinnam pojechać na salę sprawdzić czy wszystko dobrze ustawili. On czeka na wskazówki gdzie ma się w końcu przygotowywać, fotograf dzwonił wczoraj, że będzie o 13, mama z ciotką od rana dzwonią i pytają co z tymi ciastami… brzmi znajomo? Jeśli tak wyobrażasz sobie dzień swojego ślubu, to błagam – zapomnij o tym. Zobacz jak piękny może być poranek bez pośpiechu. Taką inspirację uchwycił w ciekawych kadrach fotograf Marcin Bałaban. Spróbuj najpóźniej na dzień przed ślubem wyłączyć się z przygotowań. Pewnie trwały kilka miesięcy, także zaplanuj sobie dzień przed i dzień ślubu tak, bo uspokoić myśli, wyciszyć się i wyspać. Skorzystaj z harmonogramu, by planowanie poszło gładko, a później już tylko… ciesz się tym dniem!

Gdybym był kobietą, chciałbym, żeby ten dzień rozpoczął się właśnie tak. W zadumie, w spokoju, w miejscu, które pozwala czuć się wyjątkowo. Żeby znaleźć tę chwilę, może dwie, gdy wszystko jest tak, jak miało być. I pozwolić tej chwili trwać. In my way.

– opowiada na swoim blogu Marcin

Marzenia i fotografie: Marcin Bałaban
Dała się porwać marzeniom: Agnieszka Losoń
Suknia: Karolina Twardowska Atelier
Wizaż i fryzura: Ewelina Łośko
Wnętrza: Złoty Jar
Florystyka, dekoracje: Magdalena Nowacka
Biżuteria: BIZOE
Ozdoby: Capilli
Obuwie: Showroom Ksis

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

4 komentarze

 • Odpowiedz Just Married Fotografia Ślubna

  Piękne zdjęcia<3 Złoty Jar skradł również nasze serca! Przepiękne miejsce <3

  7 października, 2017 o 12:02
 • Odpowiedz Karol @ Aga

  Absolutnie piękne i klimatyczne zdjęcia! Obawiam sie tylko czy da się całkowicie odciąć od tego ślubnego chaosu.

  27 kwietnia, 2017 o 10:26
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Myślę, że się da :) Trzeba tylko tak zorganizować sobie kilka dni przed ślubem, żeby na ostatnią chwilę naprawdę nie zaprzątać sobie niczym głowy – a poza tym…DELEGOWAĆ zadania i uwierzyć, że inni też potrafią zrobić coś dobrze nawet jak sama Panna Młoda czegoś nie dopilnuje ;)

   27 kwietnia, 2017 o 11:13
 • Odpowiedz barman na wesele

  Zgadzam się z tym co napisałaś w stu procentach. Ten wyjątkowy dzień od rana powinien być pełen spokoju i radości. Bez pośpiechu i stresu :) Po za tym bardzo ładna sesja, robi wrażenie :)

  26 kwietnia, 2017 o 11:34
 • Zostaw odpowiedź