Obserwuj:

Nuli – polskie suknie ślubne

Znacie to uczucie, gdy w sklepie przepełnionym setkami ubrań właściwie nie potraficie znaleźć nic dla siebie? Szybka moda i nadmiar propozycji to prawdziwe przekleństwo. Podobnie bywa w modzie ślubnej – setki fasonów do wyboru, a i tak trudno dostrzec tę jedną, jedyną suknię, która nie będzie przebraniem, lecz ubraniem. Z podobnym problemem zetknęły się założycielki marki Nuli i tak zrodziła się idea stworzenia minimalistycznej pracowni kreacji ślubnych.

Marka Nuli oferuje, na każdy sezon ślubny, wyłącznie dwanaście propozycji. Wydaje się, że to niewiele, ale to tylko pozory. Każda z kreacji jest dopracowana ze starannością i dopięta na ostatni guzik. Nie znajdziemy tu dziesiątek bliźniaczo podobnych sukni, które różnią się kolorem tasiemki lub detalami z koronki. W Nuli każda z kreacji to zupełnie inna bajka, inny fason i inna osobowość, którą można w tę sukienkę ubrać.

Aktualna kolekcja to kolekcja smaków i smaku tym kreacjom absolutnie nie brakuje. Każda z nich jest wykwintna, efektowna i jedyna w swoim rodzaju.

Każda z kreacji z kolekcji Smaki to propozycja odmienna i indywidualna. Są tu suknie klasyczne z efektownym trenem, jak na zdjęciu powyżej, są suknie nowoczesne z oryginalną baskinką, jak propozycja poniżej.

Marka Nuli powstała na bazie współpracy dwóch kobiet o silnych osobowościach i w zgodzie z ich ideami jest kierowana do kobiet, które nie wstydzą się swojej kobiecości, siły i osobowości. Kreacje marki Nuli nie zawsze są zgodne z typowym wyobrażeniem na temat sukni ślubnych, ale to właśnie stanowi ich siłę i wyróżnia je na tle innych propozycji.

W kolekcji Smaki znajdziemy suknie na różne typy sylwetki. Są propozycje z dekoltem na plecach lub głębokim dekoltem z przodu. Są suknie zwiewne i delikatnie maskujące boczki, jak propozycja powyżej i kreacje bardzo mocno dopasowane. Wszystko po to, by wśród tych dwunastu modeli każda z kobiet mogła znaleźć odpowiednią suknię dla siebie.

Choć kreacje w kolekcji Smaki są tak różne, to łączą je cechy nadrzędne: minimalizm, dobry smak, elegancja i niebanalny szyk.

Niektóre modele z tej kolekcji wydają się tak swobodne i wygodne, jakby miały to być sukienki do przesiadywania w eleganckim fotelu. ;)


Marka Nuli zadomowiła się na Saskiej Kępie, zadomowiła się również w sieci i na Sweet Wedding. Jak Wam się spodobała?

strona www: Nuli

 

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

 • Odpowiedz Magda

  Bardzo piękna suknia, świetnie się prezentuje

  2 wrzesień, 2018 o 17:29
 • Odpowiedz Biorę ślub

  Bardzo ładne suknie. Proste,eleganckie a jednocześnie z pazurem, gdyż odsłaniają trochę więcej ciała. Jestem na tak i mam nadzieje, że więcej ludzi doceni suknie tej polskiej marki! :)

  31 lipiec, 2018 o 12:41
 • Zostaw odpowiedź