Obserwuj:

Patricia Szlażko Atelier – kolekcja 2018

W modzie ślubnej, ale też takiej codziennej, na przestrzeni ostatnich lat można zaobserwować odwracanie się od największych marek i tak zwanej „szybkiej mody” na rzecz mądrze pojętego minimalizmu, doceniania rodzimych projektantów i tkanin wysokiej jakości. To zmiana, którą widać w modzie ślubnej, bo coraz więcej kobiet świadomie wybiera suknie z lokalnych Atelier, gdzie można zamienić kilka słów z właścicielką i wybrać w pełni autorską i oryginalną kreację.

Z przyjemnością przedstawiam Wam dzisiaj najnowszą kolekcję kreacji ślubnych, prosto z autorskiej pracowni Patricii Szlażko. Jak szybko zauważycie, suknie projektowane przez Patricię nie mają w sobie ani odrobiny oklepania i nie powielają trendów. To kolekcja, która jest nie tylko autorska, ale też naprawdę oryginalna i godna uwagi.

Przeglądając tę galerię można nie tylko zachwycić się ślubnymi kreacjami, ale też podejrzeć bardzo oryginalne ślubne uczesania. ;)

Kolekcja na 2018 rok to ukłon w stronę eterycznej kobiecości. To kreacje, w których kobieca sylwetka wygląda zwiewnie, lekko, ale też kusząco i elegancko.

Każda z sukni jest inna, ale wszystkie łączy wspólny mianownik – to czysta kobiecość, wdzięk i klasa.

Dla zapominalskich: kolekcja 2017

Niektóre suknie z tej kolekcji operują przezroczystościami i koronką, inne są niemal gładkie i pozbawione ozdobnych wstawek, a każda z nich wygląda, jak prawdziwe dzieło sztuki.

Jak widzicie, w tej kolekcji próżno szukać sukienek o kształcie bezy, ciężkich kreacji na kole i z kilkumetrowym trenem. Kreacje od Patricii Szlażko są lekkie, zwiewne i wyglądają na niesamowicie wygodne.

Wszechobecnym kolorem tej kolekcji jest klasyczna biel, która daje najlepsze pole do popisu w kwestii dobierania dodatków.

Kolekcja sukien ślubnych od Patricii Szlażko ujmuje zwiewnością, romantycznym urokiem i ukłonem w stronę klasyki. Nie ma tu krzykliwych wzorów i kolorów. Jest biel, muślin, koronki i ujmujące fotografie. Co Wy na to? :)


Patricia Szlażko – suknie:

facebook

www

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

3 komentarze

 • Odpowiedz Waldemar

  Świetne zdjęcia i piękna modelka:-)

  12 marzec, 2018 o 18:06
 • Odpowiedz SweetWedding.pl

  Całą kolekcję znajdziesz tu: http://www.sweetwedding.pl/patricia-szlazko-suknie-2018/

  14 luty, 2018 o 09:39
 • Zostaw odpowiedź