Obserwuj:

Pastelowe suknie ślubne • Ca’Rousel Lookbook

Te suknie ślubne to moje szałowe odkrycie tego tygodnia! Ca’Rousel to ślubna marka stworzona przez Carine i Claire. W tym czasie te dwie zdolne dziewczyny tworzyły różne ciekawe projekty ubrań dla kobiet, a z kolekcją ślubną ruszyły na całego.

Ca'RouselBridalGowns_02

Od tego czasu tworzą nowoczesne linie sukni ślubnych z wyjątkowo uroczymi detalami i idealnie pasujące do obowiązującej mody. Ca’Rousel Design Studio znajduje się w Dniepropietrowsku na Ukrainie, a ich sukienki możecie także dostać na popularnym portalu Etsy. Każda z nich wydaje się unikalnym dziełem sztuki krawieckiej.

piękne suknie ślubne boho

W sukniach, które zaraz Wam zaprezentuje zachwyciła mnie przede wszystkim lekkość, zwiewność i kolory! Nie jest to propozycja na typowo kolorową stylizację ślubną, ale delikatną i elegancką sukienkę dla romantycznych Panien Młodych. Jeśli w dniu ślubu chcesz czuć się w swojej sukni jak księżniczka, ale akurat model sukni a’la księżniczka nie jest dla Ciebie – być może właśnie znajdziesz dziś inspirację na prawdziwie bajeczną kreację.

Ca'RouselBridalGown_Peony_03Najbardziej wpadły mi w oko pastelowe niebieskie suknie ślubne. Zwróćcie też uwagę na te w kolorze pudrowego różu a także z przebłyskiem brzoskwini, lawendy i szarości. Klasyczna biel również zachwyca, bo każdy model wydaje się być po prostu boski! Jak już wspomniałam – te suknie to moje osobiste odkrycie. Jeśli znałaś je przede mną – przyłapałaś mnie właśnie na tym, że nie jestem ekspertem ani specjalistką od sukienek do ślubu :) Wciąż szukam swoich ulubionych marek i najbardziej cieszę się kiedy znajdę te mniej znane. 

Ca'RouselBridalGown_Peony_02 Ca'RouselBridalGown_Peony_01

To sukienki stworzone dla kobiet, które cenią sobie indywidualność. A nowoczesna marka Ca’Rousel może z powodzeniem zdobywać międzynarodowe rynki ślubne – cały zespół naprawdę ma być z czego dumny! Ponadczasowa elegancja i świeżość – tak w skrócie mogę chyba podsumować tę kolekcję.

Ca'RouselBridalGown_Orchidee_04Ca'RouselBridalGown_Orchidee_02 Ca'RouselBridalGown_Orchidee_01 Ca'RouselBridalGown_Magnolia_05 Ca'RouselBridalGown_Magnolia_04 Ca'RouselBridalGown_Magnolia_02 Ca'RouselBridalGown_Magnolia_01 Ca'RouselBridalGown_Magnolia_03 Ca'RouselBridalGown_Lobelia_04 Ca'RouselBridalGown_Lobelia_02 Ca'RouselBridalGown_Lobelia_01 Ca'RouselBridalGown_Lili_05 Ca'RouselBridalGown_Lili_04 Ca'RouselBridalGown_Laurel_02 Ca'RouselBridalGown_Laurel_03 Ca'RouselBridalGown_Lavanda_01 Ca'RouselBridalGown_Lavanda_02 Ca'RouselBridalGown_Lavanda_03 Ca'RouselBridalGown_Lavanda_05 Ca'RouselBridalGown_Lili_01 Ca'RouselBridalGown_Lili_02 Ca'RouselBridalGown_Lili_03 Ca'RouselBridalGown_Laurel_01 Ca'RouselBridalGown_Jasmin_04 Ca'RouselBridalGown_Jasmin_03 Ca'RouselBridalGown_Jasmin_02 Ca'RouselBridalGown_Jasmin_01 Ca'RouselBridalGown_Ivy_04 Ca'RouselBridalGown_Ivy_03 (1) Ca'RouselBridalGown_Ivy_02 Ca'RouselBridalGown_Ivy_01 Ca'RouselBridalGown_Iris_01 Ca'RouselBridalGown_Gardenia_04 Ca'RouselBridalGown_Iris_02 Ca'RouselBridalGown_Iris_03 Ca'RouselBridalGown_Iris_04 Ca'RouselBridalGown_Iris_05 Ca'RouselBridalGown_Iris_07 Ca'RouselBridalGown_Iris_08 Ca'RouselBridalGown_Iris_06 Ca'RouselBridalGown_Gardenia_03 Ca'RouselBridalGown_Gardenia_02 Ca'RouselBridalGown_Gardenia_01 Ca'RouselBridalGown_Dahlia_04 Ca'RouselBridalGown_Dahlia_03 Ca'RouselBridalGown_Dahlia_02 Ca'RouselBridalGown_Dahlia_01 Ca'RouselBridalGown_Orchidee_03 Ca'RouselBridalGown_Lobelia_03

Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

  • Odpowiedz Wesele Warszawa

    O-B-Ł-Ę-D-N-E !!!!

    10 luty, 2016 o 09:35
  • Zostaw odpowiedź