Obserwuj:

Panna na Wydaniu • Anita Elci Bridal

Panna na Wydaniu to łódzka pracownia sukien ślubnych, prowadzona przez Anitę Elci-Płoszaj. Łódź to polska kolebka włókiennictwa, szwalni i pracowni krawieckich. Marka Anity Elci Bridal (Panna na Wydaniu) doskonale wpisuje się w tę łódzką tradycję. Poniżej prezentujemy najnowszą kolekcję ślubnych kreacji od Panny na Wydaniu. To suknie i sukienki na każdą figurę i dla kobiet o różnorodnych gustach. To, co spaja je w jedną kolekcję, to nie tylko marka, ale też pewna lekkość, finezja i oryginalne formy, ale zobaczcie sami!

 

Kolekcja nosi nazwę Sounds of Nature i faktycznie wspaniale odwołuje się do natury, klasyki i autentycznej kobiecości.

W kolekcji kreacji ślubnych od Panny na Wydaniu na 2018 rok można znaleźć suknie i sukienki o różnorodnych fasonach. Wiele z nich charakteryzuje zwiewna forma, koronkowe wstawki i akcenty, które dodają sukience i noszącej ją osobie lekkości i zwiewności.

Kreacje z kolekcji Sounds of Nature to autorskie projekty pracowni Panna na Wydaniu. Każda z sukni ślubnych, które widzicie w tej galerii powstała pod okiem właścicielki marki.

Jeśli śledzicie zmieniające się trendy w modzie ślubnej, to z pewnością dostrzeżecie, że sukienki z kolekcji Sounds of Nature są z nimi zgodne, choć wcale nie są typowe, sztampowe i nie powtarzają tego, co można znaleźć w innych salonach mody ślubnej. To właśnie autorski kunszt projektantki i doświadczenie sprawiają, że sukienki od Panny na Wydaniu wydają się tak wyjątkowe.

W kolekcji Sounds of Nature nie zabrakło nieco bardziej eleganckich akcentów oraz wielu modeli sukienek z dłuższymi rękawami.

Sounds of Nature to kolekcja kreacji ślubnych, która zawiera w sobie nutkę klasyki, całą gamę koronek, delikatnego tiulu i niezwykle kobiecych fasonów. To kolekcja, która jest bardzo spójna i ciekawa, a przy tym również subtelna i oryginalna. Jeśli jeszcze nie wybrałyście swojej sukni ślubnej, to warto odwiedzić łódzką pracownię Panny na Wydaniu.

Anita Elci Bridal – Panna na Wydaniu

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź