Obserwuj:

Jak Magda i Kuba bawili się na swoim weselu?

Ta para Młoda z dużą starannością wybierała miejsce na swoją uroczystość. Zależało im na weselu w ciekawej lokalizacji z duszą. Kiedy przypadkowo ją odkryli, nie szukali już dalej. Zresztą inne ważne elementy związane z tym pozytywnie zakręconym dniem też dobierali bardzo starannie. Fotografami Magdy i Kuby byli Sabina i Wojtek z West Slavic Pictures. Ten radosny duet pojawił się już kilka razy na blogu. Zerknijcie na tę cudną sesję narzeczeńską, a także na wywiad z Sabiną i Wojtkiem i ślub Kasi i Piotra w ich bystrych obiektywach ;)

Ślub Magdy i Kuby odbył się w oddalonym o 100km od Sopotu Grąbkowie, a dokładniej w Pałacu Grąbkowo. Latem w tym miejscu odbywają się przepiękne śluby plenerowe, późną jesienią i zimą przyciąga on Pary Młode swoim tajemniczym charakterem. Bardzo podobaj mi się wydzielone tam miejsce na parkiet, a także cały drewniany klimat tego miejsca. Ciemne drewno i takie wnętrza czasem potrafią być wyzwaniem dla fotografów, ale Sabina i Wojtek poradzili sobie jak widać świetnie :)

Minimalistyczne stoły zostały udekorowane jesiennymi kwiatami. W bukietach można znaleźć powojniki, kapustki, hortensje i sporo zieleni. Oprócz samego wystroju świetny klimat zbudowali też Panowie z Rarytas Live Band. Tych pięciu zawodowych muzyków z Trójmiasta to sztuka wysokich lotów pod Twoją nóżkę :)

– poleca Wojtek z West Slavic Pictures

Podczas przygotowań panowała ciepła, rodzinna atmosfera. Magda i Kuba wspólnie i na spokojnie przygotowywali się do ślubu. Dzięki temu fotografowie mieli sporo czasu na ujęcia reportażowe oraz sfotografowanie detali, jak np. buty Panny Młodej (Christian Louboutin, Magda długo szukała tych jedynych!) czy spinki Kuby, które są pamiątką rodzinną.

– opowiada Sabina z West Slavic Pictures

Zdjęcia: Sabina i Wojtek z West Slavic Pictures
Kwiatowe dekoracje przygotowała Pani Karolina, właścicielka Pałacu.
Suknia Panny Młodej: Jesus Peiro
Zespół: Rarytas Live Band
Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

4 komentarze

 • Odpowiedz Jesus Peiro

  Beautiful bride Magda!! ❤ ❤

  24 marzec, 2017 o 12:33
 • Odpowiedz Voytech Zee

  Powojniki i kapustki to piękne kwiaty :-D

  24 marzec, 2017 o 10:25
  • Odpowiedz SweetWedding.pl

   Zwłaszcza kapustki, a na dodatek mają fajną nazwę :) PS. Dodatkowy plus za ‚znawstwo’ dla Ciebie :F <3

   24 marzec, 2017 o 10:35
 • Odpowiedz West Slavic Pictures

  Dziękujemy za piękny wpis! <3

  24 marzec, 2017 o 10:06
 • Zostaw odpowiedź