Obserwuj:

Obiektyvna – Kasia i Kamil

Dziś zapraszam Cię na opowieść, gdzie w rolach głównych występuje Kasia i Kamil w obiektywie… obiektywnej Emi Karpowicz :) Obiektyvna także przepięknie opisała dla Ciebie historię tej pary i proces tworzenia swoich magicznych zdjęć. Daj się przenieść w czasie i przeżyj ten szczególny dzień ślubu zapisany w cudnych kadrach, a także sprawdź jaki jest przepis na udane zdjęcia i współpracę, która przerodzić się może w ciekawą znajomość.

sesja rustykalna

Kasia i Kamil to para pozytywnych, energicznych i pełnych życia młodych ludzi. Już na pierwszym spotkaniu poczuliśmy do siebie dużą sympatię. Wiedzieliśmy, że stworzymy wspólnie coś wyjątkowego co będzie stanowiło dla nich pamiątkę na całe życie. Cenię w nich otwartość i ciepło, którymi sprawiają, że moja obecność podczas ich ślubu sprawiała mi dużą przyjemność. To był naprawdę wesoły pełen pozytywnych emocji czas.

romantyczne zdjecia slubne

Nasza przygoda zaczęła się od sesji narzeczeńskiej. Odbyła się nieopodal Gdańska, tuż przy drodze w kierunku Sobieszewa ;) Do sesji potrzebne było „piękne drzewo” cokolwiek to oznaczało, podróżowałam po całym trójmieście kilka dni szukając tego idealnego ;) W końcu się udało i  myślę, że wybór był trafny co ukazują opublikowane fotografie ;)

dekoracje wesele białe klatki

Scenografię do sesji przygotowałam kilka godzin przed przyjazdem pary młodej. Kasia również udostępniła mi kilka niezbędnych rekwizytów. W efekcie czego powstało małe arcydzieło w naturalnej scenerii. Na początku przedstawiając Kasi i Kamilowi pomysł na sesję już widziałam ten błysk w oku. Zawsze staram się zaskoczyć parę młodą niebanalnym pomysłem, jednak w wykonanej sesji zależy mi na naturalności i nie przerysowywaniu tego co najważniejsze: ich miłości i emocji jaki jej towarzyszą. Niezależnie od scenerii, nie reżyseruję zachowań Pary Młodej, to Oni piszą swój scenariusz sami, swoim spojrzeniem, dotykiem, uśmiechem i spontanicznością.

panna mloda sukienka retro lata 50 sesja obiektyvna panna mloda minimalistyczna suknia dekoracje stolu inspiracja wesele

Sesja narzeczeńska była dobrym wstępem do dalszej współpracy. Reportaż z dnia Ślubu był pełen radości. Towarzyszyłam Parze Młodej od godzin porannych w trakcie przygotowań do momentu kiedy do malowniczo oświetlonej i ubranej kwiatami sali przy pomocy obsługi wjechał tort, nietuzinkowy bo składający się ze stu pysznych babeczek ;)

36 39 45 50 52 53 55 58 60 62 65

Ślub odbył się w Sopocie w Kościele Zesłania Ducha Świętego, były łzy wzruszenia, śmiech i trochę stresu, jednak najciekawszym momentem była chwila po przysiędze kościelnej, gdy Para Młoda siedząc, mocno ściskała swoje dłonie nawzajem, patrząc sobie w oczy i łapiąc głębokie oddechy :)

80 92 95 109 110 114151

Przyjecie weselne Kasi i Kamila było równie energicznie jak Oni sami :) Po toaście na zewnątrz nadszedł czas na wspaniałe weselne świętowanie w gronie najbliższych im osób w Grand Hotelu w Sopocie.

6Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0028 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0029Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0030Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0032Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0033Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0034

Marek Sierocki ze swoim świetnym repertuarem sprawił, że wszyscy dobrze się bawili. Jedną z atrakcji była emisja teledysku powstałego podczas sesji narzeczeńskiej. Wyświetlany film witał gości wchodzących na salę weselną.

Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0035 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0036 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0037 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0038 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0039 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0040 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0041 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0042 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0043 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0045 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0046 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0047

Sesja plenerowa odbyła się  w bardzo urokliwej scenerii niefunkcjonującej już starej szklarni, tu ukłon w stronę Pary Młodej, bo temperatura jaka nam towarzyszyła to 38st. Jednak Wszyscy jednogłośnie stwierdziliśmy, że było warto.

Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0048 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0049 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0050 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0051 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0052 Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0053

Z sentymentem wracam do tego reportażu. Z Kasią i Kamilem jesteśmy cały czas w kontakcie;) Mamy nawet za sobą wspólny wyjazd w góry! Kasia często się śmieje, że dla takich zdjęć jest gotowa pobrać się jeszcze raz ze swoim mężem ;) To w swoim zawodzie cenię najbardziej. Spotykane Pary to zawsze nowa historia, do której podchodzę indywidualnie. Poznaję ich życie i każdą cząstką swojej empatii staram się zachować na fotografiach to co w nich najprawdziwsze – uczucie.

Obiektyvna Emi Karpowicz zdjęcia_0054

Suknia Panny Młodej Justin Alexander

Buty Panny Młodej Guess  

Garnitur Pana Młodego Robert Dziekoński – Suit Tailor  

Buty Pana Młodego Kazar

Makijaż Anna Wasilewska 

Fryzura Tomasz Ksyt

Dekoracje sali Grand Hotel / Zaproszenia, oprawa graficzna – projekt i wykonanie – para młoda

Tort Um Am Krzysztof Ilnicki 

Fotograf ślubny obiektyvna.com + Film z sesji narzeczeńskiej obiektyvna.com           


Te zdjęcia są niesamowite, a najpiękniej ogląda je się czytając historię ich powstawania tak trafnie opisaną przez Emi Karpowicz znaną jako Obiektyvna. Chciałabym coś tu dodać od siebie, ale chyba tym razem – brak mi słów! Jest pięknie! Nie będzie to chyba dla Ciebie zaskoczeniem jeśli wspomnę tylko, że Emi znalazła się na naszej liście 99 najfajniejszych fotografów ślubnych według Sweet Wedding.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź