Obserwuj:

Niezbędnik Panny Młodej (i nie tylko)!

Dziś chcę przybliżyć Wam temat jakże istotny ale często zapomniany w ferworze przygotowań ślubnych. Czy byłaś na weselu lub innym przyjęciu gdzie ktoś z gości lub sama Panna Młoda poszukiwała np nici i igły albo plastra czy nawet… maszynki do golenia? Bo ja tak, i to wielokrotnie. Często ktoś z gości potrzebuje agrafki, plastra, wsuwki lub nawet kremu aby nawilżyć dłonie. O lakierze bezbarwnym ratującym rajstopy też nie muszę już raczej wspominać…

Ponieważ pierwsze śluby sezonu 2017 trwają, pragnę przypomnieć, że warto mieć wszystkie niezbędne, drobne i przydatne produkty gotowe, w jednym miejscu. Tak zwany Niezbędnik Panny Młodej to absolutny must have, który przyda się nie tylko Pannie Młodej, Panu Młodemu czy druhnom ale I gościom, w awaryjnych sytuacjach.

Jeśli chcesz być na własnym ślubie spokojna i zorganizujesz wszystkie niezbędne produkty sama – świetnie, ale jeśli wolisz żeby ktoś to zrobił za ciebie i dla ciebie to koniecznie spraw sobie taki zestaw. Możesz zrobić go sama, poprosić o to przyjaciółkę lub mamę, a możesz też zamówić gotowy i już.

Taki niezbędnik to po prostu zestaw, który zamknięty w kosmetyczce, w pięknych kartonowych opakowaniach zabierzesz ze sobą na wesele. Możesz też podarować go najbliższym lub pozostawić dla gości w toalecie. Wystarczy, że dodasz do kosmetyczki swoje ulubione drobiazgi lub niezbędne produkty (n.p tabletki przeciwbólowe) i masz wszystko w jednym miejscu, gotowe na każdą okazję.


Tekst: Karolina Wasielewska – carlaevents.pl

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz Dom Weselny Warszawa

    to prawda – takie niezbędniki coraz częściej pojawiają się w łazienkach w trakcie przyjęć weselnych. Co prawda czasem zdarza się, że nie wszystkie Panie wiedzą, ze jest to zestaw, z którego mogą swobodnie korzystać, dlatego warto taki koszyczek ozdobić stosowną plakietką ;) Pomysł sam w sobie bardzo dobry!

    13 lipiec, 2017 o 16:26
  • Zostaw odpowiedź