Obserwuj:
BLOG

Zupełnie inny teledysk ślubny – Superstudios

Teledysk ślubny to jeden z punktów na liście „do zrobienia” przed ślubem. Jeśli właśnie jesteście na etapie wyboru sali – musimy Was ostrzec – przed Wami jeszcze… bardzo fajna część przygotowań ślubnych, czyli właśnie wybór filmowca. Na blogu ślubnym Sweet Wedding mamy pewien klucz prezentowanych przez nas firm działających w branży, reportaży ślubnych, a także inspiracji. Musi być estetycznie, pomysłowo i jak najdalej od ślubnego kiczu :)

Właśnie dzięki temu w naszej słodkiej społeczności jest aż tyle fantastycznych czytelniczek i czytelników! Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam pewne kreatywne studio filmowe. O Superstudios w skrócie można byłoby napisać po prostu jedno zdanie: są zupełnie inni! Sami o sobie mówią, że robią super filmy – i tu zgadzamy się z nimi w 100% procentach.

Zrzut ekranu 2015-07-16 o 10.38.11

DLA KOGO są teledyski ślubne Superstudios?

Dla każdej Pary Młodej, która szuka unikatowego filmu ze ślubu i przyjęcia weselnego a także indywidualnego podejścia do klienta. Jako jedni z niewielu mają całkowicie inne podejście do filmu ślubnego. Ich reportaże są niestandardowe i musimy przyznać, że dawno nie widzieliśmy takiego oryginalnego podejścia do teledysku ślubnego. Zobaczcie ich realizacje i dajcie się przenieść w inny wymiar klipów ślubnych.

MARTA & SZYMON

CO ich wyróżnia?

Bardzo podoba nam się jak dużą wagę przykładają do muzyki. Dobrze dobrany podkład muzyczny do teledysku ślubnego dodatkowo wzmacnia efekt i lepiej zwraca uwagę na emocje panujące w tym dniu – nawet bez słów możemy wczuć się w klimat danego ślubu. Zdecydowanie jest to nowa jakość na rynku teledysków ślubnych.  Świetne efekty zawdzięczają wieloletniemu doświadczeniu a także odpowiedniemu wykształceniu. Superstudios kręci teledyski ślubne inne niż reszta filmowców w Polsce i może pochwalić się także realizacjami w reklamie dla międzynarodowych klientów oraz teledyskach dla artystów z całego świata. To wszystko sprawia, że nie brakuje im kreatywności. Nie zamęczą Was kilkugodzinnym filmem, którego nie zdołacie obejrzeć do końca. Na pewno za to zaintrygują każdego od pierwszych sekund filmu, a później nawet nie zauważycie kiedy historia dobiegnie końca…

GOSIA & ŁUKASZ

Superstudios zmienia rynek filmów ślubnych.

Sebastian Mandryka, który jest sercem Superstudios to przebojowy człowiek, a przed jego kamerą poczujecie się jak gwiazdy swojego emocjonującego love-story. Nie liczcie jednak na standardowe ujęcia, ponieważ ta marka gwarantuje wyłącznie wyjątkowe i kreatywne realizacje. Każdy ślub jest inny, coraz więcej Par Młodych szuka w branży ślubnej świeżości i właśnie dla tych z Was proponujemy bliższe zapoznanie z filmami Superstudios. Zobaczcie sami jak można kręcić inne ślubne teledyski z dużym nastawieniem na emocje otaczające Was tego dnia! Pasja autorów filmów widoczna jest w każdym ujęciu i choć nie znamy bohaterów ich filmów to po obejrzeniu ich stają nam się bliżsi. To niesamowite uczucie być w pewnym sensie częścią ich szczęścia wyłącznie podczas oglądania ich na ekranie.

superstudios

Udana produkcja filmowa musi być połączeniem kilku kluczowych elementów – marzenia, pasję i kreatywność znajdziecie właśnie w filmach Superstudios.

AGATA & BARTOSZ


Nam dodatkowo podoba się jeszcze ich branding – mają fajne logo w najmodniejszym kolorze ślubnym sezonu – MARSALA ♥ a także przejrzystą stronę, na której od razu widać, że to profesjonaliści.

Znajdziesz ich: superstudios | facebook

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź