Obserwuj:

Bohoromantic • romantyczne przedwiośnie

Wiosna w tym roku jest szalona. W zasadzie przez chwilę było już gdzieniegdzie nawet lato, ale ja pozostaję jeszcze w klimacie przedwiośnia. Tym bardziej, że aura tych zdjęć całkowicie mnie to tego przekonuje. Autorką dzisiejszej sesji jest Marysia z Marifoto, której romantyczny styl pokazywałam już przy okazji publikacji sesji w magnoliach, zdjęć na pożegnanie zimy oraz na tajemniczym wrzosowisku. Jestem pewna, że zachwyci Cię ta niesamowita suknia, miedziany (TAK!) makijaż Panny Młodej, a także piękne i nieoczywiste kadry płynące prosto z romantycznej duszy Marysi.

koronkowa suknia panna mlodatort na wesele toper love

Urzekł mnie przepiękny, baśniowy wręcz, klimat tych zdjęć. Ta sesja to kwintesencja ulubionego stylu Marysi z Marifoto – kobiece i zmysłowe kadry są jej specjalnością. Zabawa światłem i kolorem przeniesie Cię do tajemniczego świata, w którym czas na chwilę po prostu się zatrzymał.

Mam nadzieję, że to romantyczne przedwiośnie, tak pięknie podkreślone miedzianym kolorem, stanie się dobrą inspiracją by pomyśleć nad czymś nietypowym w swojej ślubnej stylizacji. Może to będzie oryginalna suknia ślubna lub niestandardowy makijaż?

miedziany makijaz oczy szminka miedziana

Przyznasz mi chyba rację, że w kategorii na najbardziej romantyczną fryzurę ślubną… ta jest zdecydowanie nie do pobycia! Do tego zwróć uwagę na przepiękny makijaż Panny Młodej – jest naturalny a jednocześnie tak nietypowy, że po prostu nie można się nim chwilę nie pozachwycać :)

romantyczna fryzura slubna warkocz

papeteria slubna

Papeteria, ozdoba do włosów a także imponujący tort i kwiaty na stole tworzą piękną i spójną całość. Powinny Ci się spodobać jeśli jeszcze poszukujesz swoich wyjątkowych dodatków i dekoracji na wesele, a ten dzień od zawsze planowałaś zorganizować w romantycznej atmosferze.

tort na wesele toper love romantyczna fryzura slubna warkocz miedziany makijaz panna mloda szminka kolor miedziany koronkowa suknia slubna romantyczna suknia slubna koronkowa suknia slubna dlugie wlosy fryzura slubna

Zdjęcia: Marifoto
Suknia: Sylwia Kopczyńska
Miedziany makijaż: Koletka
Florystyka: FloraStudio
Papeteria: Styletter
Ozdoba do włosów: A dream twig

Ozdoba na tort / cake topper: ilustratyw.pl

Tort: Sweet Studio

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź