Obserwuj:

Oksana & Daniele • sesja po ślubie

Jeśli na myśl o sesji zdjęciowej w warszawskich Łazienkach obawiacie się sztampowych ujęć i nieciekawych kadrów, to znak, że nie widzieliście galerii Oksany i Daniele, której autorem jest Tomasz Willmann. To plener pełen klasy, ale też romantyzmu i eleganckiej subtelności.

Warszawskich Łazienek nie trzeba raczej nikomu przedstawiać, ale za to pozwolę sobie przedstawić Wam Młodą Parę, która zdecydowała się na sesję po ślubie właśnie w tej lokalizacji. Oksana i Daniele pochodzą z przeciwległych krańców Europy, ale w ich wypadku odległość nie była przeszkodą. Zobaczcie tę parę, pełną emocji, uczuć i radości. To sesja pełna elegancji, jak na prawdziwie królewskie miejsce przystało.

Decydując się na sesję w Łazienkach w Warszawie można mieć pewność, że o uwagę fotografa będą konkurować także inne ciekawe obiekty ;)

Choć to miejsce może wydawać się sfotografowane z każdej strony i wykorzystane przez miliony par, to i tak Łazienki pozostają jedną z ładniejszych, ciekawszych i godnych polecenia lokalizacji w obrębie stolicy. Mają swój urok, elegancję oraz nieprzemijającą klasę.

Sesja Oksany i Daniele została uwieczniona przez Tomasza Willmanna, który perfekcyjnie oddał nastrojowy klimat tego miejsca.

Cała sesja poślubna tej pary jest utrzymana w spójnej kolorystyce i w znakomitym stylu. To elegancka pamiątka na całe życie.

Jeśli marzycie o klasycznym i bardzo eleganckim plenerze, a jesteście z okolic Warszawy, to właśnie Łazienki Królewskie są lokalizacją godną polecenia – nie brak w nich cichych zakątków, zieleni, pięknych elementów architektury i rzeźb, które będą cudownym tłem dla wielu ciekawych ujęć.

Poza tym na sesji liczą się nie tylko tła i plenery, ale przede wszystkim jej uczestnicy ;)

Myślę, że plener w gaju oliwnym wcale nie wypadłby lepiej niż niektóre z ujęć z sesji Oksany i Daniele.

Elegancka sesja tej pary to, przy okazji, skarbnica inspiracji ślubnych. Cudowna suknia w stylu boho, kwiaty we włosach, efektowny bukiet – wszystkie te detale zwracają na siebie uwagę i trudno przejść obok nich obojętnie.


Zdjęcia: Tomasz Willmann

Sukienka Panny Młodej: Grace Loves Lace

Bukiet: Pracownia Florystyczna Tajemniczy Ogród

Garnitur: Hugo Boss

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

4 komentarze

 • Odpowiedz Tomek Fotopoznań

  Ładny klimat, choć niektóre kadry nie przypadły mi do oka ;)

  18 maj, 2018 o 23:39
 • Odpowiedz Kamila

  Świetny post!

  9 maj, 2018 o 15:31
 • Odpowiedz Paulina

  Naprawdę piękne zdjęcia, nie jedna para chciałaby mieć taka pamiątkę.

  8 maj, 2018 o 13:03
 • Odpowiedz Gruby

  HTML [url=http://wp.pl/]BBCODE[/url]

  7 maj, 2018 o 09:23
 • Zostaw odpowiedź