Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

KONSULTANTKA RADZI

  KONSULTANTKA RADZI, ŚLUBNY PORADNIK

  Dekorujemy lokal na wesele • miejsca, o których nie możesz zapomnieć!

  Piękne dekoracje tworzą klimat przyjęcia weselnego – dlatego zwracamy na nie szczególną uwagę. Stół Pary Młodej, kwiaty na stołach dla gości, pięknie przyozdobiony kącik słodkości – czy o czymś nie zapomnieliście? Dziś chciałam przypomnieć Ci o kilku miejscach, o które także warto zadbać by całość dekoracji i klimatu wesela tworzyła spójną całość :)

  Oto lista miejsc najczęściej pomijanych przy dekoracjach ślubnych – ale spokojnie – Ty o nich nie zapomnisz:

  warszawa_zdjecia_slubne_jacek_siwko_foksal_endorfina-12

  zdjęcia: Jacek Siwko


  Wejście

  Zróbcie wrażenie na Waszych gościach pięknym wejściem. Możecie udekorować całe schody prowadzące na salę weselną. A jeśli obiekt gdzie planujecie się bawić schodów nie ma to czasami nawet bardzo drobny akcent wystarczy, aby uzyskać efekt – kwiatowe wianki na drzwiach, girlandy zawieszone na drzwiach przy alejce prowadzącej do lokalu, lampiony ustawione przy drzwiach. Te wszystkie elementy wprowadzą gości w odpowiedni nastrój jeszcze zanim wejdą na salę.

  dekoracje: Bukietlove

  dekoracje i zdjęcia: Bukietlove


  Strefa chill out

  Nawet jeśli nie organizujecie specjalnej strefy chill out, goście zawsze chętnie korzystają z miejsc dostępnych w lokalu, aby na spokojnie odpocząć i porozmawiać. Rozejrzyjcie się za takimi miejscami – bądź to komplet mebli wypoczynkowych na tarasie czy miękkie kanapy w hotelowym lobby. Możecie porozrzucać kolorowe poduszki czy pufy, a nawet zaaranżować stoliki czy kanapy z palet lub drewnianych skrzynek.

  Nieważne czy to wewnątrz czy na zewnątrz – udekorujcie je mniejszymi bukietami kwiatów, postawcie kilka słodkich przekąsek, rzućcie poduszki w kolorze przewodnim Waszego przyjęcia, rozstawcie świec, które dodadzą atmosfery. Zobaczycie – goście z pewnością to docenią!


  Korytarze i przejścia

  Pomyślcie jak goście będą poruszać się po lokalu i odpowiednio udekorujcie korytarze i przejścia. Idealnie do tego nadają się tabliczki i kierunkowskazy, a także wysokie drzewka w doniczkach, ustawione w rząd świece różnej wysokości, girlandy z kwiatów czy chorągiewki.

  kwiaty w wiszących wazonikach zdjęcie

  pomysł: Kwiaciarnia Alternatywna zdjęcie: Jacek Siwko

  zdjęcie: Jacek Siwko

  zdjęcie: Jacek Siwko


  Toalety

  Muszą być czyste – to jasne. Jednak skoro każdy gości odwiedzi je w trakcie przyjęcia przynajmniej raz, warto poświęcić im więcej uwagi. Postawcie przy umywalce bukiety świeżych kwiatów, połóżcie Wasze ulubione mydełka, zapalcie aromatyczne świece. Świetnym pomysłem jest także rozpylenie zapachów – dla niej w damskiej toalecie, dla niego w męskiej. I oczywiście nie można zapomnieć o koszyczku ratunkowym – to absolutny must have!!! Taki niezbędnik weselny to ukłon w stronę gości, a przydać się może naprawdę każdemu i w każdej chwili!

  niezbędnik weselny

  znalezione na pinterest.com


  Mam nadzieję, że udało mi się “sprzedać” Wam kilka przydanych tricków i teraz każdy zakątek na Waszym przyjęciu weselnym jest dopieszczony.Czekam na Wasze komentarze – może macie inne pomysły na dekoracje wspomnianych wyżej miejsc?

  Udostępnij: