Obserwuj:

Kolorowy dzień ślubu

Kolorowo i stylowo – tak można by było podsumować ten ślub i wesele, którą zobaczycie po kliknięciu „Czytaj dalej”. W tej historii najdziecie barwne wstążki, kwiaty, szczere emocje, uśmiechy i majestatyczne oczy kota. Zaintrygowani? To zapraszam do oglądania!

Fotografie to zasługa Karoliny i Michała ze studia dwudziestadruga.pl. W ich pracy widać duże zaangażowanie i czujność, a także to, jak wiele uwagi poświęcają detalom, które budują wspaniałe podsumowanie prezentowanych wydarzeń.

Jeśli wciąż zastanawiacie się nad oryginalnym opakowaniem na obrączki ślubne, to powyżej znajdziecie leśną, naturalną i elegancką inspirację.

To zachwycające, jak wszelkie barwy tej sesji doskonale się ze sobą komponują i uzupełniają. Czy tylko ja zastanawiam się nad tym, czy fotel dobrano pod kolor kociego spojrzenia? ;)

Kolor to słowo klucz tej sesji, tego reportażu i całej uroczystości. Wielobarwne wstążki i kwiaty są ujmujące, a całe to barwne zamieszanie będzie miało swą kontynuację na kolejnych kadrach.

Patrząc na wnętrze tego kościoła doskonale rozumiem wybór kwiatów i dekoracji – wszystko tworzy razem cudownie perfekcyjną całość. Jest folkowo, sielsko, nieco ekscentrycznie, ale spójnie i klimatycznie.

Przyjęcie weselne odbywało się w Patio Park i faktycznie miało w dużej mierze klimat imprezy parkowej. Ciekawe dekoracje znów konsekwentnie nawiązują do poprzednich detali i kolorów. Ta spójność to zasługa wybrania specjalistów od dekoracji i kwiatów – Naboo.

Widząc taki efekt finalny myślę, że nie trzeba sugerować się wybieraniem pojedynczego koloru przewodniego, bo wiele barw to jeszcze lepszy motyw przewodni, a efekt jest bardzo ciekawy.

Realizacja fotograficzna Karoliny i Michała ze studia dwudziestadruga.pl przykuwa uwagę i aż trudno oderwać od niej oczy. Może to zasługa interesujących kolorów, a może ciekawych kadrów wypełnionych klimatycznymi detalami? Jedno jest pewne – to musiało być piękne wydarzenie w cudownej oprawie wizualnej.


Fotograf ślubny – www.dwudziestadruga.pl 

Miejsce ślubu – kościół Matki Kościoła Niepokalanej Jutrzenki Wolności w Katowicach

Miejsce wesela – Patio Park

Suknia Panny Młodej – Lillian West

Buty Panny Młodej – Badura

Makijaż – Paulina Sytniewska

Fryzura –  Atelier Fryzur & Wizażu Ł. Milewski

Bukiet i butonierki – Naboo

Dekoracje – Naboo

Film ślubny –  www.dwudziestadruga.pl 

DJ – DJ Bobas

Garnitur Pana Młodego – Lancerto

Buty Pana Młodego – Lancerto

Fotobudka – Shotbox​

Kot – Kira ;)

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

 • Odpowiedz Bridal Blog

  Uwielbiam zdjęcia z przygotowań! Genialne połączenia kolorystyczne, widać, że fotograf świetnie planował uwzględnienie kolorystyki na zdjęciach ! Po prostu genialne !

  24 maj, 2018 o 21:18
 • Odpowiedz Wesele Wieliczka

  Cudowne zdjęcia!

  23 maj, 2018 o 00:05
 • Zostaw odpowiedź