Obserwuj:
BLOG

Kinga & Mateusz • miłość i symetria na sesji narzeczeńskiej

Jeśli pamiętasz niedawną publikację zdjęć z sesji ślubnej Joanny i Arthura nad Wisłą zobaczysz, że Vasco Images lubi robić sesje w różnych warunkach i w różnym klimacie. Jedno jest jednak stałe – piękne ujęcia. Dziś zapraszam Was na wyjątkową sesję narzeczeńską Kingi i Mateusza z nauką w tle ;)

vasco-images-sesja-narzeczenska-03

Dzisiejsza publikacja wzbogacona jest materiałem video, dzięki któremu zobaczysz co naprawdę dzieje się podczas tego typu spotkań z fotografem. A przy okazji nadchodzących wielkimi krokami Walentynek – namawiam wszystkich zakochanych i niezdecydowanych jeszcze na tego rodzaju zdjęcia – zamówcie sobie sesję jeszcze przed ślubem. To świetna okazja do wspólnych zdjęć :)

vasco-images-sesja-narzeczenska-04

Podczas zdjęć Kinga grała pierwsze skrzypce. Rozgrzewała wszystkich niesamowitą energią i temperamentem. Patrząc na te pełne słońca i uśmiechów modeli zdjęcia, trudno uwierzyć, że podobno tego dnia było wyjątkowo zimno i wiał silny wiatr. Miłość zdaje się świetnie rozgrzewała tę parę, bo nie widać po nich ani trochę zziębnięcia ;)

vasco-images-sesja-narzeczenska-05

UWAGA…Przed włączeniem PLAY usiądź wygodnie i włącz głośniki…


vasco-images-sesja-narzeczenska-01

Dostałam też informację z ostatniej chwili od fotografującego tę parę Michała, że:początkowo Centrum Kopernika miało wyglądać nieco inaczej, ale po moich uwagach projekt został tak zmieniony, aby budynek tworzył idealne tło do sesji plenerowych.” – cieszę się niezmiernie, że ktoś wreszcie bierze pod uwagę zdanie fotografów ślubnych w takich ważnych kwestiach :) Budynek jest przecież jeden, a służyć może wielu zakochanym parom i artystom, prawda?

vasco-images-sesja-narzeczenska-06 vasco-images-sesja-narzeczenska-07 vasco-images-sesja-narzeczenska-08 vasco-images-sesja-narzeczenska-09 vasco-images-sesja-narzeczenska-10 vasco-images-sesja-narzeczenska-11 vasco-images-sesja-narzeczenska-12 vasco-images-sesja-narzeczenska-13 vasco-images-sesja-narzeczenska-14 vasco-images-sesja-narzeczenska-15 vasco-images-sesja-narzeczenska-16 vasco-images-sesja-narzeczenska-17 vasco-images-sesja-narzeczenska-18 vasco-images-sesja-narzeczenska-19 vasco-images-sesja-narzeczenska-20 vasco-images-sesja-narzeczenska-21 vasco-images-sesja-narzeczenska-22 vasco-images-sesja-narzeczenska-23 vasco-images-sesja-narzeczenska-24 vasco-images-sesja-narzeczenska-25 vasco-images-sesja-narzeczenska-28 vasco-images-sesja-narzeczenska-29 vasco-images-sesja-narzeczenska-30 vasco-images-sesja-narzeczenska-31


I jak, przekonałaś się już do pomysłu zamówienia sesji narzeczeńskiej?

Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź