Obserwuj:
INSPIRACJE

Kapelusze na ślub i wesele

kapelusz na ślub cylinder toczek

Kapelusz na ślub to oryginalna propozycja dla tych, którzy gustują w nietypowych trendach. Kapelusze dla panów i pań mogą być dobrane w różnym stylu. Najczęściej myśląc o kapeluszu na ślub wyobrażamy sobie Pana Młodego w cylindrze. Postanowiliśmy nadać temu obrazowi nową odsłonę. Mamy wrażenie, że niezbyt często piszemy na naszym blogu o propozycjach dla Panów Młodych. Czas to zmienić dziś garść inspiracji na kapelusze choć drogie czytelniczki dla Was też coś mamy. Panna Młoda w cylindrze? A może ozdobie a’la kapelusz? Kapelusz w romantycznym stylu? Decyzja będzie trudna!

kapelusze dla pana ślub weselepolkadotbride.comkapelusz panna młoda suknia ślubna weseleelegantpark.comkapelusz na sesję zdjęciową kapelusz na ślub plenerfot. Jacek Siwkokapelusz toczek ślub weselemywedding.com

W zależności od wybranego klimatu wesela nakrycie głowy może przydać prestiżu Panu Młodemu czy odważnej Pannie Młodej. Pamiętajcie by w drodze odważnego gestu nie pomieszczać dwóch nie przystających do siebie stylów, choć piszemy to tylko informacyjnie ponieważ ufamy w gust i znajomość mody ślubnej wśród naszych czytelników.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź