Obserwuj:

Kameralny ślub Joanny i Marka w obiektywie Secret Sister

Z przyjemnością dzielę się dziś z Tobą tym wyjątkowym ślubem Joanny i Marka, tak pięknie uchwyconym na zdjęciach Kasi Skierkowskiej z Secret Sister

secret_sister_zdjecia-1

Na Sweet Wedding kochamy śluby z pięknie przygotowanymi detalami. Dlatego tak bardzo ucieszyłam się zgłoszeniem tego ślubu do publikacji przez Kasię. Od pierwszego wejrzenia zakochałam się w sukience Panny Młodej (już za moment dowiesz się skąd jest!). Teraz przez chwilę pozachwycam się kwiatami. Bukiet ślubny został przygotowany przez kwiaciarnię MMM Momenty Marzenia Miłość z Garwolina. Asia specjalnie zamówiła sobie bukiet z wymarzonymi kwiatami (np. czarny kosmos – SWEET HIT!). Na pewno ułatwieniem było to, że sama pracuje w kwiaciarni :) Jak się domyślasz bukiet był ważnym elementem w dopełnianiu stylizacji.
secret_sister_zdjecia-2

Sukienka, która tak bardzo zwróciła moją uwagę, została przez Joannę wyszukana na ebay’u. Asia wprowadziła do niej drobną zmianę, doszywając pasek wiązany na kokardę – dzięki takiej małej personalizacji suknia nabrała wyjątkowego charakteru. Prawda, że jest niepowtarzalna!?

secret_sister_zdjecia

Obrączki wykonał na zamówienie pan Ryszard Herold z Wrocławia. „Podane” zostały w klimatycznym drewnianym pudełeczku – oczywiście na mchu, by było im przytulnie ;) i by czuły się modnie!

secret_sister_zdjecia-3

Te pięknie przyozdobione ciasta zostały podane podczas kameralnego przyjęcia Pary Młodej. Przygotowały je trzy przyjaciółki mamy Joanny. Jak dla mnie to kolejny SWEET HIT tego wesela! Ślub miał miejsce w Garwolinie a przyjęcie w kawiarni „Moja muzyka” gdzie na terenie ogrodu była możliwość wykonania mini pleneru w dniu ślubu. 

secret_sister_zdjecia-4 secret_sister_zdjecia-5 secret_sister_zdjecia-6 secret_sister_zdjecia-7 secret_sister_zdjecia-8 secret_sister_zdjecia-9 secret_sister_zdjecia-10 secret_sister_zdjecia-11 secret_sister_zdjecia-12 secret_sister_zdjecia-13 secret_sister_zdjecia-14 secret_sister_zdjecia-15 secret_sister_zdjecia-16secret_sister_zdjecia-18secret_sister_zdjecia-20 secret_sister_zdjecia-21 secret_sister_zdjecia-22 secret_sister_zdjecia-23 secret_sister_zdjecia-24secret_sister_zdjecia-26 secret_sister_zdjecia-27 secret_sister_zdjecia-28 secret_sister_zdjecia-29 secret_sister_zdjecia-30 secret_sister_zdjecia-31 secret_sister_zdjecia-32 secret_sister_zdjecia-33 secret_sister_zdjecia-34secret_sister_zdjecia-38secret-sister-zdjeciasecret_sister_zdjecia-41secret_sister_zdjecia-39secret_sister_zdjecia-40secret-sister-zdjeciesecret_sister_zdjecia-37secret_sister_zdjecia-35


Suknia: Ebay

Obrączki: Ryszard Herold z Wrocławia

Ciasta: DIY

Miejsce: kawiarnia Moja Muzyka w Garwolinie

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź