Obserwuj:

Karolina & David • jesienny ślub i sesja w Stamford

Zwykle to ja opisuję pokazywaną publikację, ale tym razem za mnie dużo lepiej zrobiła to para fotografów, którzy nadesłali tę ciekawą publikację. Fotografowie Anna i Piotr Radomscy z Simple Studio o swojej współpracy z Karoliną i Davidem opowiedziało nam tak: Wierzycie w przeznaczenie? My tak. Ostatniej jesieni mieliśmy okazję przekonać się, że niektórzy są sobie pisani. Dwa miasta, dwa kraje, prawie dwa tysiące kilometrów dystansu. Nic nie było w stanie stanąć na drodze Karolinie i Davidowi. Parę tę poznaliśmy trzy lata temu na jednym z wesel, które fotografowaliśmy na Śląsku.

pan mlody tatuaze

Wtedy jeszcze nawet nie narzeczeni, jednak oczepiny nie pozostawiły wątpliwości. Oboje wykazali się niezwykłą determinacją w „walce” o muchę i welon na tradycyjnych oczepinach. O ile David jest wysoki i nie było to dla niego zbyt trudne, to skok Karoliny okazał się naprawdę imponujący.

jesień ślub wesele

Po dwóch latach spotkaliśmy się ponownie, tym razem na ich uroczystości. Ślub i wesele odbyły się w uroczym małym angielskim miasteczku. Zabytkowy, klimatyczny kościół, sala z niezapomnianym widokiem na dachy Stamford, jesienne dekoracje to wszystko sprawiło, że był to wyjątkowy dzień także dla nas.
kosciol stamford slubdekoracje ślub jesień

Stamford okazało się idealne na sesję plenerową. Brukowane ulice, domki z cegły, zabytkowy dworzec i oczywiście czerwone budki telefoniczne stanowiły malownicze tło do naszej lekko stylizowanej sesji.
sesja jesienią zdjecia slubne sesja jesienią zdjęcia sesja jesienią zdjęcie na peronie sesja jesienią zdjęcie panna mloda

Biało-fioletowy bukiet Panny Młodej dobrze komponował się z fioletowym krawatem Pana Młodego. Poza tym bardzo spodobała mi się skromna i stylowa krótka sukienka Panny Młodej Karoliny oraz wykorzystanie dwóch kapeluszy do tej jesiennej lekko stylizowanej sesji po ślubie. David również dobrał swoją stylizację Pana Młodego do jesiennego klimatu tej uroczystości. Pomarańczowe jak dynia skarpety stanowiły ciekawy dodatek, który wprawionym okiem wypatrzyło Simple Studio ;)

zdjecie para mloda z walizka

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź