Obserwuj:
BLOG

Bajkowe Śluby • reportaż ślubny • Iza & Sammy

Z wielką przyjemnością prezentujemy dziś na naszym Blogu ślubnym piękną realizację Karoliny Miądowicz z Bajkowych Ślubów. Zwróćcie uwagę na szałową muchę Pana Młodego i prosty ale zjawiskowy bukiet Panny Młodej.

karolina miądowicz fotografia ślubnakarolina miądowicz fotografia ślubna

Bajkowe Śluby: Iza i Sammy urodzili się ponad 7000 km od siebie a ostatecznie spotkali w Poznaniu i, jak to w bajce bywa, połączyła ich wielka miłość. Kiedy dwójka kreatywnych ludzi, którzy swoją radością i pozytywnym nastawieniem do życia powierza Wam realizację reportażu z Ich ślubu, wiecie, że będzie wyjątkowy. Izę znamy od początku 2013 roku i od tego czasu stale pracujemy przy jej kampaniach (jest młodą i prężnie rozwijającą się projektantką, tworzącą minimalistyczne ubrania z doskonałych materiałów). Sama zaprojektowała swoją suknię ślubną – piękną i prostą a zarazem przewrotną (serduszko na plecach) oraz uszła duże girlandy z chorągiewkami, które zdobiły weselną salę. Sammy to z kolei pasjonat piłki nożnej i osoba z najbardziej czarującym uśmiechem jaką znamy.

W motywie przewodnim musiały połączyć się dwie kultury – polska tradycja i nigeryjskie uwielbienie do żywych kolorów, stąd obok klasycznej bieli znalazło się miejsce dla niebieskiego i żółtego. Sammy założył niespotykaną muchę i spinki do mankietów z.. drewna. Całość ślubu została połączona właśnie tym materiałem, nawiązując do skandynawskiej estetyki. Kwiatowe dekoracje i bukiet wyszły spod ręki poznańskiej kwiaciarni Kwiaty i Miut a przepiękna ślubna papeteria to dzieło niesamowitej Małgosi Małeckiej z HELLO caligraphy. Pierwszy raz braliśmy udział w protestanckiej ceremonii i musimy przyznać, że niesamowita energia ludzi, śpiewy i głośne brawa zrobiły na nas wrażenie.

Wesele odbyło się w Pałacu Śródka, w stylowym, drewnianym pawilonie. Iza zadbała o kącik foto, który posłużył nam również za miejsce mini pleneru. Białe i żółte balony nawiązywały do filmiku i sesji narzeczeńskiej z save the date, które stworzyliśmy zimą. Takie dekoracje sprawdzają się w prawie każdych warunkach, sprawiając frajdę dzieciom i dorosłym. Są też ogólnie dostępne w praktycznie każdym kolorze, niedrogie a w rozmiarze XL robią „ogromne” wrażenie ;)

Fotografie: Karolina Miądowicz Bajkowe Śluby

Miejsce: Pałac Śródka

Suknia: Borska

Buty Panny Młodej: Vagabond

Kwiaty: Kwiaty i Miut

papeteria ślubna: HELLO caligraphy Małgosia Małecka

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz Karolina

    Znakomicie przeprowadzony reportaż. Moje Gratulacje

    11 stycznia, 2016 o 10:22
  • Zostaw odpowiedź