Obserwuj:

W zielonej sukience do ślubu?

„Zielono mi, szmaragdowo…” – trudno odpędzić od siebie skojarzenie z piosenką Andrzeja Dąbrowskiego, gdy spogląda się na wyjątkowe zdjęcia ślubne Magdaleny i Benjamina. Ich kolorem i motywem przewodnim jest właśnie ona – zieleń – w całej swej okazałości i elegancji. Zielone są liście bluszczu i butelki, okna i bukiet Panny Młodej. Zielona jest także… suknia ślubna! Wszystkie te detale możesz obejrzeć w poniższym wpisie, do którego przejrzenia serdecznie zachęcam.

Są takie reportaże i sesje ślubne, które zachwycają od pierwszego wejrzenia. Takie są kadry z uroczystości i przyjęcia Magdy i Benjamina, które są dziełem Atelier Kryjak. To, co widać już na pierwszy rzut oka, to niezwykły klimat, który towarzyszył całemu przedsięwzięciu. Tak wyraźna zieleń i liczne akcenty roślinne budzą skojarzenia z „Tajemniczym ogrodem” i są pięknym tłem dla radosnej Młodej Pary.

Te roślinne detale nie są tu przypadkowe – wprawne oko fotografki uchwyciło piękno całkiem zwyczajnych rzeczy, obok których zazwyczaj przechodzi się obojętnie. Bo czy listki bluszczu nie wydają nam się czymś pospolitym? Nostalgiczne kadry Magdy Kryjak pokazują ich prosty urok i świetnie dokumentują okoliczności Ślubu Magdaleny i Benjamina.

Ach, ta zieleń! Nic dziwnego, że to kolor kojarzony z nadzieją, nowym życiem i naturą. Suknia ślubna z zieloną koronką zachwyca oryginalną elegancją. Urzekać może już sam jej kolor i fason – zwiewny, lekki, delikatny. To kreacja uszyta na miarę w pracowni Anny Cerklańskiej.

Stara szkatułka wypełniona mchem – wcale nie jestem zaskoczona, widząc właśnie takie opakowanie na obrączki. To kolejny zielony i roślinny akcent, który ujmuje skromnością i naturalnością.

Kilka kadrów w plenerze jeszcze lepiej pokazuje, jak miła i przyjemna może być uroczystość ślubna. To nie musi być dzień wypełniony stresem i tysiącem obaw o to, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem. Na twarzach Magdaleny i Benjamina nie widać tych obaw, widać za to coś innego – serdeczny i szczery uśmiech. Tak trzymać!

To zaskakujące, jak idealnie dopasowane są wszystkie elementy na zdjęciach – cudowna zastawa, dekoracje, skrzynki z winem.

Ślub i wesele Magdaleny i Benjamina wyglądają tak naturalnie, że można im wręcz pozazdrościć. Z kadrów bije niezwykła autentyczność, serdeczność i skromny romantyzm. To uroczystość w gronie najbliższych i może właśnie dlatego robi tak miłe wrażenie.


Fotograf:  Atelier Kryjak

Suknia: Anna Cerklańska

Miejsce: Hotel 1231 Toruń

Bukiet: Alina Wódecka (ALI-ART) z Torunia

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

4 komentarze

 • Odpowiedz Sala Weselna Warszawa

  Coś oryginalnego ;)

  17 maj, 2017 o 16:25
 • Odpowiedz Dani Motkowicz

  No czad, zdecydowanie jestem na tak z tą zieloną suknią ? zdjecia piękne.

  15 maj, 2017 o 15:24
 • Odpowiedz Przemówienia ślubne

  Nietypowo, ale stylowo. Podoba mi się!

  15 maj, 2017 o 09:53
 • Odpowiedz SweetWedding.pl

  Atelier Kryjak Hotel 1231 Suknie Ślubne i Wizytowe -Szycie na miarę Anna Cerklańska <3

  14 maj, 2017 o 19:54
 • Zostaw odpowiedź