Obserwuj:

Międzynarodowo w Krakowie

Międzynarodowe wesela mają w sobie coś wyjątkowego. To połączenie kultur, tradycji i obyczajów oraz okazja do refleksji na temat tego, że miłość można znaleźć nawet na drugim końcu świata. Tak było w przypadku Karoliny i Arniego. Choć Pan Młody jest Argentyńczykiem mieszkającym na Alasce, ślub i przyjęcie weselne odbyły się w Krakowie. Rodzina Pana Młodego przemierzyła szmat drogi, by w tym dniu towarzyszyć mu i jego wybrance. Zobaczmy, jak wyglądało polsko-argentyńskie wesele w stylu glamour.

Za kadry w tej galerii odpowiada Marcin Fryże, a przyjęcie oraz przygotowania odbywały się w Hotelu Starym w Krakowie.

Wnętrza tego hotelu zachwycają klasyczną elegancją. To doskonałe tło dla ślubnych kreacji oraz przygotowań.

Ceremonia ślubna odbyła się w kościele św. Anny w Krakowie.

Przyjęcie weselne zyskało oprawę w stylu glamour. Dekoracje robią wrażenie, ale kolorowe oświetlenie delikatnie łagodzi blichtr oraz ekskluzywny wystrój.

Konsekwencja to słowo klucz, jeśli chodzi o wystrój stolików i dekoracje. Za cudowne kwiaty odpowiada pracownia florystyczna Floral Concept Store.

Przyjęcie w estetyce glamour w oczywisty sposób pasuje do hotelowych wnętrz. Hotel Stary to ciekawe miejsce na weselnej mapie Krakowa, a kadry z przyjęcia pokazują, jak przyjemnie można spędzić czas w tym miejscu. Polsko-argentyńskie zaślubiny musiały być sporym przedsięwzięciem logistycznym, ale z pewnością było warto. Galeria autorstwa Marcina Fryże pełna jest ciekawych ujęć i inspiracji. Jak Wam się podobała?


Para Młoda: Karolina i Arnie

Miejsce ślubu: Kościół św. Anny w Krakowie

Miejsce wesela: Hotel Stary

Fotografia: Marcin Fryże

Wedding planner: Raz w Życiu

Oprawa florystyczna: Floral Concept Store

Fryzura: Fryzjer Ślubny

Biżuteria Panny Młodej: Ben Bridge Jeweler

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

4 komentarze

 • Odpowiedz robert93

  Przepiekny slub, niesamowita organizacja, bardzo ciekawa lokalizacja oraz wystrój sali. Pieknie razem wygladacie.

  8 październik, 2018 o 18:57
 • Odpowiedz Piotr Hołowienko

  Marcin – pięknie uchwycone zdjęcia ślubne! Brawo!

  8 październik, 2018 o 13:14
 • Odpowiedz Paulina

  Estetyka glamour nie jest czymś co do końca mi odpowiada. Muszę jednak przyznać, że wygląd sali robi wrażenie, jest urządzona ze smakiem, a połączenie złota i bieli to teraz hit, który skradł również moje serce. Wielkie brawa należą się wszystkim osobom zaangażowanym w realizacje tej uroczystości, zorganizowanie międzynarodowego ślubu musiało na pewno wymagać wiele pracy i było ogromnym wyzwaniem :)

  1 październik, 2018 o 10:20
 • Zostaw odpowiedź