Obserwuj:

Kameralna uroczystość? Bardziej być nie może!

Dzisiejszą publikację dedykuję wszystkim zmarźluchom! Ania i Mateusz postanowili w styczniu wybrać się (i pobrać się) na Hawaje. Bardzo lubią podróżować, cenią sobie ciszę i spokój, w związku z tym taki intymny ślub był dla nich idealny. Duet fotograficzny, który wykonał te piękne zdjęcia to były jedyne osoby, które towarzyszyły młodej parze w dniu ślubu. Dodatkowo mieli przyjemność zostać świadkami na tym ślubie. O kim mowa? Dziś zapraszam na wyjątkowe zdjęcia w wykonaniu Patrycji i Łukasza. Ceremonia odbyła się o wschodzie słońca około 7 rano na wyspie Oahu…

Kilka dni przed ślubem podróżowaliśmy po wyspie Oahu w celu zwiedzania oraz realizacji sesji przedślubnej. Po zdjęciach z sesji narzeczeńskiej Ani i Mateusza zauważamy, ze ich stylizacje nie są wyidealizowane, są po prostu na luzie. W pierwszym dniu sesji narzeczeńskiej wybraliśmy się na zachód słońca na plażę Waimea Bay. W kolejnym dniu wybraliśmy się na wędrówkę na Manoa Falls. Tam również wykonaliśmy kilka pięknych fotografii.

– opowiadają fotografowie Patrycja i Łukasz

W dniu ślubu Ania nie chciała żeby Pan młody zobaczył ja podczas przygotowań. Spotkali się dopiero na ceremonii na plaży.

– opowiada Patrycja

Para spotkała się dopiero na plaży chwilkę przed zachodem słońca. Całą uroczystość trwała dość krótko. Nie był to zwyczajny ślub cywilny, ponieważ przebiegał według hawajskiej tradycji. Po uroczystości wybraliśmy się na sesję na plaże Halona beach cove.

– opowiada Łukasz

Zdjęcia: Patrycja i Łukasz – Studio Inforpik

Data ślubu:  styczeń 2017

Miejsce: Hawaje, wyspa Oahu, plaża Waimanalo

Suknia: Projekt Krawcowej , stylizacja Joanna Jawor

Buty: Converse

Makijaż: W indywidualnym zakresie z pomocą fotografa (Patrycji)

Fryzura: W indywidualnym zakresie z pomocą fotografa (Patrycji)

Dekoracje: Lei, girland Hawajski z kwiatów plumerii

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

6 komentarzy

 • Odpowiedz Danka Mertas

  Bedziemy na Hawajach w podrozy poslubnej, jesli jakims cudem jakikolwiek fotograf bedzie w tych okolicach to jak to mowia „zadzieram kiece i lece” – zdjecia bylyby bajkowe!

  24 kwiecień, 2017 o 10:21
 • Odpowiedz Dalej Dalej Wedding

  Lecimy!

  24 kwiecień, 2017 o 10:02
 • Odpowiedz Magdalena Stobierska

  Bajka

  23 kwiecień, 2017 o 17:51
 • Odpowiedz Studio Inforpik

  O jak miło <3
  Oczywiście wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego reportażu <3

  23 kwiecień, 2017 o 16:36
 • Zostaw odpowiedź