Obserwuj:
BLOG, INSPIRACJE

Rady dla Nowożeńców w skrzynce – DecoInspiracje

Ruszamy dziś z nowym cyklem „DecoInspiracje” Deconatki, w którym będę Was inspirowała ciekawymi (mam nadzieję) pomysłami na produkty i aranżacje ślubne. Bardzo chętnie poznam też Wasze propozycje lub pomysły na dodatki, więc dzielcie się nimi śmiało w komentarzach :) Zaczniemy od powoli rozpowszechniającej się modzie na ‚skrzynki na rady dla Nowożeńców’. Jest to alternatywa dla powszechnej Księgi Gości, którą znajdziecie na większości przyjęć weselnych. Na dołączonych do skrzynki karteczkach lub innych etykietkach goście wypisują swoje (mniej lub bardziej :)) życiowe porady i życzenia dla Młodej Pary. Moda oczywiście przyszła do nas zza oceanu, zobaczcie więc tę inspiracje i być może wykorzystajcie ją u siebie.

skrzynka z radami dla młodej pary (1)skrzynka z radami dla młodej pary (1)

Skrzynka na rady dla Pary Młodej może przybrać bardzo różne formy. Ja do tej pory miałam okazję wykonywać takie w formie drewnianego pudełka w różnych stylach. Myślę, że niedługo stworzę skrzyneczki w innych formach (mogą trafić się wśród nich jakieś śmieszne – zależy od motywu przewodniego waszego wesela), póki co zobaczcie te dotychczasowe:

skrzynka z radami skrzynka z radami skrzynka z radami

Pamiętajcie jednak by zadbać o detale. Jeśli postawicie skrzyneczkę na ładnie nakrytym lecz pustym stole, to mimo wszystko nie zrobi ona takiego wrażenia na gościach niż w momencie kiedy wystylizujecie kącik stawiając też ramki z napisem takim jak np. „zostaw wpis” czy „daj znam dobrą radę”. Warto też zadbać o specjalnie przygotowane długopisy i inne pasujące dekoracje. Możecie podejrzeć stylizację takiego kącika na jesiennym weselu Deconatki. A wyglądała ona tak:

skrzynka z radami dla nowożeńców skrzynka z radami dla nowożeńców

I co myślicie o takim rozwiązaniu? Jesteście zwolennikami standardowej Księgi Gości czy może skusilibyście się na skrzyneczkę z radami ślubnymi dla nowożeńców?

Serdeczności,

DECONATKA

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź