Obserwuj:
BLOG, INSPIRACJE

Czym do ślubu? Szalone pomysły dla Pary Młodej!

Czym pojedziecie do ślubu? Czyli najbardziej szalone inspiracje na środek transportu dla Pary Młodej!

Jeśli znudziły Ci się już standardowe propozycje na przejazd w dniu Waszego ślubu – warto pomyśleć o czymś szalonym i wyjątkowym. To ma być Wasz dzień – Wasze wspomnienia. Ważne jest więc, abyście zapamiętali go do końca życia. Jeśli macie więc odrobinę odwagi i dużo dobrego humoru – zaskoczcie swoich gości czymś oryginalnym! UWAGA! Pomysły polecane są dla Panien Młodych w krótkich sukienkach – nie odpowiadamy za podarte długie suknie ślubne! ;)


Hulajnoga – kto powiedział, że jest to jedynie zabawka dla małych dzieci? Jeśli uwielbiacie się wygłupiać, taki środek transportu będzie wprost idealny! Wystarczy wypożyczyć hulajnogi od jakiś znajomych maluchów i zaszaleć! Ważne jest to, aby Panna Młoda przygotowała dla siebie wygodne obuwie – w szpilkach może być trudno zachować równowagę J Wyobrażacie sobie minę Waszych gości, kiedy zobaczą Was na przykład zajeżdżających pod Kościół lub USC na takich kolorowych hulajnogach? J Widok bezcenny! A ile przy tym radości…

Źródło: destinationw.com

Źródło: destinationw.com

Rower – pisaliśmy już kiedyś o takim środku transportu. Jest on nie tylko bardzo wygodny, ale przede wszystkim oryginalny. Jeśli oboje kochacie sport i długie godziny spędzacie na wycieczkach rowerowych – jest to wręcz dla Was idealne rozwiązanie. Możecie zdecydować się na przyjazd na dwóch osobnych rowerach – każdy na swoim (tutaj też istotną rolę odegra odpowiedni dobór obuwia) – albo wypożyczyć stylowy tandem. Możliwości macie bez liku – a taki „przyjazd” na własny ślub będzie nie tylko oryginalny, ale również bardzo efektowny.

Zdjęcie: Alyson Levy

Zdjęcie: Alyson Levy

Skuter – romantyczne pary, które zawsze marzyły o ślubie jak z włoskiej bajki powinny pomyśleć właśnie o takiej formie transportu w dniu swojego ślubu. Wypożyczenie nie jest raczej ogromnym kosztem, a pozwoli Wam poczuć się tego dnia wyjątkowo! Możecie przyjechać na dwóch osobnych , bądź też na jednym, wspólnie. Gwarantuję Wam, że zrobicie wrażenie na każdej zaproszonej przez Was osobie!

Zdjęcie: Ross Harvey

Zdjęcie: Ross Harvey

Może zdecydujecie się na wykorzystanie takiego pomysłu podczas Waszego ślubu? Polecam takie pomysły każdej z par, które chcą tego dnia zaszaleć, poczuć odrobinę adrenaliny i przede wszystkim dobrze się bawić! Z pewnością w taki sposób pozostawicie wśród zaproszonych gości wiele wspomnień na długie, długie lata!


Bawcie się dobrze!

Dagmara 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź