Obserwuj:
BLOG

Ognista miłość w krainie lodu • FILM NARZECZEŃSKI Creative Films Studio

Przenosimy się dziś trochę w czasie i przestrzeni! Zabieram Was na wyprawę do niesamowitego miejsca. Razem z

sesja na islandii

W wywiadzie dla Sweet Wedding Marta Kowalska dobrze przewidziała, że dziś wszyscy chcą być na Islandii! Ty też? Jeśli niekoniecznie, bo bliżej Ci do ciepłych klimatów… to koniecznie zobacz ten film! Ernest z Creative Films Studio po prostu dał czadu! Niesamowita atmosfera, piękna przyroda i najpiękniejsi oni – zakochani Marta i Jan :)

Film „Iceland – Engagement Film” zrealizowany przez Creative Films Studio


islandia17

Nawet kiedy nie ma słońca miłość rozgrzewa swoją mocą zakochanych ludzi. Prezentuję dziś z wielką przyjemnością zdecydowanie jeden z lepszych klipów w temacie narzeczeńsko-ślubnym. Sesja narzeczeńska wśród dzikich islandzkich koni, czyste strumienie, niezapomniane pejzaże… 

sesja na islandii

Muzyka do tego pięknego pleneru została dopasowana wręcz idealnie, bo kiedy ogląda się ten film aż trudno uwierzyć, że nie jest się obok Marty i Jana właśnie na Islandii! Mówiłam, że przenosimy się dziś w czasie i przestrzeni!? 

islandia27

Prezentowany dziś materiał został wykonany przez Ernesta z Creative Films Studio podczas warsztatów Snap Camp w Islandii organizowanych przez The Snap Shots w kwietniu 2016. Jestem pewna, że na żywo było jeszcze wspanialej! Choć i zdjęcia i film naprawdę niesamowicie oddają atmosferę i miejsca i okazji do tej sesji! Wielkie brawo! Zdecydowany SWEET HIT!

islandia18

Film i zdjęcia: Creative Films Studio

Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź