Obserwuj:

Ceremonia w ogrodzie

Plenerowe wesele czy plenerowa ceremonia zaślubin ma swój niepowtarzalny urok, któremu trudno się oprzeć. Jest to wydarzenie o zdecydowanie bardziej kameralnym, swobodnym i przyjemnym charakterze niż mogłoby się wydawać. Poniżej znajdziecie galerię z takiego właśnie przedsięwzięcia, a za obiektywem stanęła Kasia z KM Fotografia.

Ceremonia plenerowa ma za tło i dekorację cały otaczający świat. Dzięki temu nie trzeba inwestować aż tak wiele w kosze kwiatów i ozdobnych detali – cudownym tłem dla zdjęć i białej sukni będzie zielony skrawek ogrodu, wysokie drzewa lub kamienny mur.

To była ceremonia w bardzo zaufanym, bliskim i serdecznym gronie, co prawdopodobnie nie pozostało obojętne dla nastroju, jaki udzielił się wszystkim uczestnikom. W końcu w dobrze znanej grupie można czuć się bardzo swobodnie i przyjemnie.

Plenerowe ceremonie i przyjęcia nie są już czymś niespotykanym, ale jednak wciąż nie tak wiele osób decyduje się na organizację ich we własnym zakresie w ogrodzie przy domu własnym lub rodzinnym. To bardzo oryginalne, ale też sensowne i fajne rozwiązanie, które decyduje o tym, że przyjęcie zyskuje naprawdę osobisty i rodzinny charakter.

Oczywiście cudownych i modnych detali nie mogłoby zabraknąć na uroczystości osób, które cenią dopracowaną estetykę, zieleń i roślinne akcenty. W tym wypadku dekoracje idealnie stapiają się z zielonym otoczeniem.

Trudno nie odnieść wrażenia, że ta ceremonia oraz wesele były wydarzeniem o bardzo ciepłym, przyjemnym i rodzinnym charakterze. To zasługa własnego miejsca, zielonego otoczenia oraz wysmakowanych i bardzo subtelnych dekoracji no i oczywiście samych uczestników wydarzenia z Państwem Młodym na czele.


Fotograf: www.kmfotografia.pl

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz Karolina

    Widać, że cudownie się bawiliście. Myślę, że jednym z czynników, składającym się na świetność całej imprezy było odpowiednie oświetlenie, które podkreślało ciepły, przytulny klimat. Ja ze swojej strony mogę polecić firmę https://wypozyczalniaswiatla.pl/ – korzystałam na swoim weselu i byłam bardzo zadowolona z obsługi.

    12 sierpień, 2019 o 10:51
  • Zostaw odpowiedź