Obserwuj:
INSPIRACJE

Słodki stół na weselu • inspiracja

Pałacowe Love is Sweet – pomysł na słodką sesję ślubną to motyw przewodni dzisiejszej publikacji. Plenerowa sesja ślubna to punkt obowiązkowy dla większości Par Młodych z wielu powodów. Po pierwsze, jest to okazja, żeby ponownie pokazać się w swoim ślubnym stroju – szczególnie dla nas, drogie Panie, założenie ukochanej i wymarzonej sukni ślubnej to nie lada frajda. Po drugie, podczas sesji ślubnej można naprawdę zaszaleć – pokazać niestandardowe ujęcia, dekoracje. Nawet jeśli jest czas na zrobienie plenerowych ujęć w dniu ślubu, nie można sobie pozostać na wiele – stroje, makijaż i fryzury powinny pozostać w nienagannym stanie.

panna młoda w jeansowej kurtce zdjęcie

Wszystkie Pary Młode namawiamy do tego, aby podczas sesji ślubnej dali ponieść się fantazji – pokazali swoje pasje, to, jak lubią spędzać razem czas, ciekawe miejsca, z którymi są związani…

sesja po ślubie pałac ciekocinko zdjęcia

A żeby Was zainspirować, dziś pokazujemy sesję ślubną, którą nazwaliśmy “Pałacowe Love is Sweet”. Sesja odbyła się w ogrodzie Pałacu Ciekocinko, a główne role w tej sesji odegrali:

• Panna Młoda w nietypowym zestawieniu sukni ślubnej ¾ z jeansową kurteczką,

• Pan Młody w stylizacji retro i…

• … piękny i słodki candy bar :)

Zobaczcie jak pięknie to wyszło!

słodki bufet na weselu zdjęcia (1)słodki bufet na weselu zdjęcia (2) słodki bufet na weselu zdjęcia (3) słodki bufet na weselu zdjęcia słodki stół na wesele zdjęcia (1) słodki stół na wesele zdjęcia (2) słodki stół na wesele zdjęcia (3) słodki stół na wesele zdjęcia (4) słodki stół na wesele zdjęcia (5)

Zwróćcie uwagę na jeansową kurtkę, która w nietypowy sposób została połączona z suknią ślubną Panny Młodej. Świetnie komponuje się z marynarką Pana Młodego w podobnym stylu – całość przypomina nam kadr z amerykańskiego serialu z lat 50’tych, czyli Para Młoda w klimacie rock ‚n’ roll :)

sesja po ślubie pałac ciekocinko zdjęcia (1) sesja po ślubie pałac ciekocinko zdjęcia (2) sesja po ślubie pałac ciekocinko zdjęcia (3) sesja po ślubie pałac ciekocinko zdjęcia (4)      sesja po ślubie pałac ciekocinko zdjęcia (12) sesja po ślubie pałac ciekocinko zdjęcia (14) sesja po ślubie pałac ciekocinko zdjęcia (15)


Nad sesją pracowali:

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź