Obserwuj:

Botaniczna wariacja na temat dekoracji ślubnych

Lubię pokazywać tu ładne rzeczy :) Ładne zdjęcia, uśmiechniętych ludzi i ciekawe aranżacje, które być może zainspirują Cię do swoich wariacji na temat dekoracji weselnych. Dzisiejsza sesja nadesłana przez Elizę i Mateusza z White Bunny właśnie taka jest – ładna! Krótkie słowo, a mówi już w zasadzie wszystko :) Jeśli bliski jest Ci modny kolor greenery, tak jak ja lubisz sukulenty, a na dodatek wihttp://www.sweetwedding.pl/kolor-greenery-na-slub/esz, że geometryczne dodatki są na topie… założę się, że nie zrobisz teraz nic innego jak tylko klikniesz i obejrzysz całą tę wspaniałą botaniczną stylizację. Na końcu jak zwykle wymienione są wszystkie współpracujące firmy :)

Promienie nadchodzącej wiosny i obecne trendy zainspirowały nas do stworzenia sesji nasyconej zieloną roślinnością. Styl greenery uzupełniliśmy o miedziane i złote dodatki. W palecie barw pojawił się też błękit i odcienie szarości. Głównym zamysłem było połączenie nowoczesności i klasyki. Tym właśnie charakteryzowała się architektura dworku. W dekoracje idealnie wpasowały się szklane świeczniki i długie świece. Nowoczesne elementy geometryczne zdobiły surowe ściany z cegły. Na stole pary pojawiły się miedziane naczynia wypełnione bogatą roślinnością- dużymi różami i kilkoma odmianami zieleniny. W geometrycznych formach zostały umieszczone małe, urocze kompozycje z wykorzystaniem sukulentów.

– opowiadają fotografowie z White Bunny

Prostą sukienkę Oli zdobiły koraliki. Ciekawym elementem kreacji były zwracające uwagę wycięcia po bokach. Bawełniane tasiemki tworzące tło idealnie współgrały z kolorem sukni Oli. Duży, luźny bukiet nadał stylizacji świeżego powiewu. Ciekawą dekoracją były oryginalne rośliny w postaci dużych liści o różnorodnych kształtach. Botaniczny styl został uzupełniony o szklane butelki i wazony. W sesji została ujęta ręcznie pisana piękna papeteria ,która dodała dekoracjom elegancji. Sesja pokazuje, że warto mieszać style. W końcu kontrasty podobno się przyciągają. Niech te zdjęcia będą inspiracją dla odważnych par, które jeszcze szukają odpowiedniej stylizacji swojej uroczystości weselnej.

– opowiadają fotografowie z White Bunny

Elizo i Mateuszu – dziękuję za nadesłanie tej pięknej sesji. Delikatna stylizacja, dobrze uchwycone momenty – uśmiechy, spojrzenia i subtelny ruch… to wszystko sprawia, że mogłabym tę sesję oglądać bez końca. Kiedy przeglądam te zdjęcia (a uwierzcie mi, że to już chyba 10 raz!) stwierdzam, że… odpoczywam. Wyciszająca kolorystyka i spokój to coś czego było mi dziś potrzeba!

Zdjęcia: White Bunny

Para Młoda: Aleksandra i Iwo

Miejsce: Dworek New Restaurant

Aranżacja i dekoracje: Faktoria Ślubna

Makijaż: Natalia Bożek

Papeteria: White Letters

Suknia: Dorota Pietruszka

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź