Obserwuj:
BLOG

Bead Bros, czyli film ślubny z charakterem!

Jeśli jesteś na etapie planowania ślubu i wesela to na pewno stanęłaś już przed decyzją – czy zdecydować się na film ślubny? A jeśli tak, to jakiego filmowca wybrać? Skąd wiadomo, że będę zadowolona ze współpracy i czy na pewno to będzie dobra inwestycja? Dobrze wiemy, że nie jest to łatwy wybór. Dlatego dziś prezentujemy firmę BeadBros – film ślubny z charakterem. Każda z ich realizacji jest inna, bo jak sami twierdzą „naszym celem jest oddać charakter Młodej Pary i ich ślubu„. 

_MG_4240

Ich filmy charakteryzują się indywidualnym podejściem. W każdej realizacji pokazują coś specjalnego i wyjątkowego – coś co charakteryzuje daną Parę Młodą. Dzięki temu każdy film ma niepowtarzalną wartość dla Was po ślubie. Ważne jest przecież pokazanie tych wyjątkowych chwil z dnia ślubu „z pazurem”. A to robi właśnie ekipa BeadBros, czyli bracia Paciorek.

Kinga i Marcin

Koniecznie obejrzyj kilka realizacji, które pokazujemy w tym poście! Dzięki temu sama przekonasz się, czy ten styl odpowiada charakterowi Waszego wesela i być może będziesz o krok bliżej do podjęcia decyzji o wyborze filmowca ślubnego :) Warto tu przy okazji wspomnieć, że BeadBros stawiają na jakość i dobrą współpracę ze swoimi parami. W każde zlecenia wkładają dużo serca co widać w ich filmach i w opiniach zadowolonych klientów.


Gosia i Tomek:

Paulina i Łukasz:

Beata i Dawid – Podziękowania:

Angelika i Krzysztof:

Kinga i Marcin:


BeadBros podpisują w każdym sezonie ślubnym ograniczoną liczbę umów z Parami Młodymi. Dzięki tej ograniczonej liczbie zleceń ślubnych w roku mogą ciągle podnosić poziom montażu, który jest bardzo czasochłonny. Dla Ciebie to ważna informacja – możesz być pewna, że materiał będzie dobrej jakości!

redakcja sweet wedding poleca

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź