Obserwuj:
TRENDY ŚLUBNE

Sedina Wedding Fair • pierwsze alternatywne targi ślubne w Szczecinie

Kochane moje przyszłe panny młode! Uwaga! Kolejne ciekawe wydarzenie na ślubnej mapie Polski. Tym razem zapraszam do Szczecina, gdzie już 8 kwietnia 2018 odbędą się pierwsze szczecińskie alternatywne targi ślubne o intrygującej nazwie Sedina Wedding Fair. Wystawcy, których zaprosili organizatorzy to nie tylko nieprzeciętni, wysokiej klasy fachowcy i rzemieślnicy. Dla nich praca to pasja, a Wasza radość – najlepsze źródło inspiracji do tworzenia.

Sedina Wedding Fair to okazja do spotkania się z przedstawicielami wszystkich gałęzi z branży weselnej – od doświadczonych wedding planerek, sal weselnych i dj-ów począwszy, a kończąc na dekoratorach i florystach tworzących subtelne a zarazem wyraziste dekoracje, lokalnych cukiernikach, papeteriach oferujących oryginalne zaproszenia oraz fotografach i kamerzystach dyskretnie i nastrojowo dokumentujących ten Najważniejszy Dzień. Nie zabraknie młodych, utalentowanych projektantów, twórców wyszukanej biżuterii i unikalnych dodatków.

Działając w tej branży wiemy co jest istotne przy organizacji ślubu i jak ważne jest aby ten dzień był wyjątkowy, zapadający w pamięć.  Na tych targach spotkacie więc twórców, dla których najważniejsza jest jakość świadczonych usług i nieszablonowość realizacji.

Te targi będą okazją do nawiązania współpracy z wysokiej klasy specjalistami, otwartymi, pełnymi pomysłów, dla których każdy ślub to niesamowita przygoda i możliwość wykreowania czegoś unikalnego i pięknego.

Odwiedźcie targi i sprawcie, by Wasz Dzień był taki jak chcecie, jakim go sobie wymarzyliście. Bez ogranych szablonów, bez kiczu i sztampy. Pełen emocji, radości i bliskości.


INFO:

8 kwietnia, niedziela | 10:00 – 18:00 | Stara rzeźnia | wstęp wolny


Realizacja:

Fotografia: Łukasz Popielarz i Ania Dymek

Suknia: ANNA KARA dzięki uprzejmości Amelia studio

Kolczyki: White Jasmine oraz zasoby własne

Makijaż i fryzura: Aga Ogrodniczak – IMAGO

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

  • Odpowiedz Groman

    Wybieram się akurat wolne tego dnia to można te targi odwiedzić może zaczerpnę trochę inspiracji.

    3 kwietnia, 2018 o 08:21
  • Zostaw odpowiedź