Obserwuj:
BLOG, TRENDY ŚLUBNE

Good Time • I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie

Dobry czas – takie chwile w życiu tworzą najcieplejsze wspomnienia. Czas na spacer z ukochaną osobą i pyszną kawę pitą bez pośpiechu. Na radosną wrzawę i ciepłe rozmowy z Ludźmi, którym podobnie w duszy gra. Czas poszukiwania inspiracji i słuchania swojego serca. Takie będą I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie – Good Time.

Spotkamy się 25 marca 2018 w lubelskim Centrum Spotkania Kultur – pięknym architektonicznie budynku, będącym jednym z 7  Cudów Polski (wg National Geographic). Wstęp w tej edycji jest bezpłatny.

W jednym miejscu na Was – na przyszłą Parę Młodą – będzie czekało ok 40 wystawców. Wszyscy będą prezentowali coś wyjątkowego. Unikalne kaligrafowane zaproszenia, piękny niebieski photobus, cukiernicze dzieła sztuki, ręcznie robione obrączki, fotografowie prezentujący przeróżne style, świetni filmowcy, floryści z niesamowitym poczuciem estetyki, biżuteria od minimalistycznej po sutaszową, konsultantka ślubna, prezenty  i wiele, wiele więcej… to wszystko z dobrą muzyką w tle.

Selekcja wystawców była bardzo wymagająca. Ważna była nie tylko jakość produktów i usług. Organizatorzy sprawdzali opinie firm wśród Par Młodych, ale i innych usługodawców.

Olbrzymią wartością udziału w Good Time jest też zaoszczędzenie dużej ilości czasu poświęcanego na poszukiwania wymarzonych firm. Jedynym zadaniem dla Was jako pary jest odwiedzenie nas, aby zobaczyć co pięknego Wystawcy mają do zaproponowania.  Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zapytać o szczegóły współpracy, ofertę. Wiemy też, że niektóre firmy przygotują rabaty oraz konkursy. U innych będzie można na miejscu zakupić różne detale typu biżuteria, obrączki a nawet porcelana.

Podczas  trwania targów w kameralnej salce odbywały się będą prelekcje na różne ciekawe tematy, zaproponowane przez Wystawców i patronów medialnych (w tym znane w całej Polsce blogi i portale ślubne) – przykłady to „Ślub w stylu DIY” , „Co tu robi barman?”, „Jedna historia – wspólny cel” itp.

Kilkanaście ludzkich serc. Kilkadziesiąt godzin koordynacji i zgrywania szczegółów. Kilkaset przeróżnych emocji… prawie jak w trakcie przygotowań do ślubu. A to „tylko” sesja „Nostalgia” promująca targi „Good Time” Dziś przyszedł moment na podzielenie się z Wami efektami pracy naszej całej ekipy. Te targi to nasze wspólne dobro. Cel mamy jeden – niech w Polsce będzie jak najwięcej klimatycznych ślubów.

Każda para otrzyma też pięknie wydany katalog w którym znajdzie cenne informacje ułatwiające organizację wymarzonego dnia. Bądźcie z nami  – to będzie dobry czas.


Realizacja:

Wymarzeni modele – Alicja i Mateusz
Zdjęcia – Łapacze Wspomnień
Kwiaty i scenografia – Pracownia Futura
Fryzura Alicji – Salon Syrena Irena Bzdoń
Fryzura Mateusza – Piotr Dankiewicz
MUA – Alexandra Szymanek Makeup Atelier
Paznokcie – Ewelina Adamska
Suknia – Ochocka Atelier
Kaligrafia i stylizacja –https://www.instagram.com/softwildness/
Backstage fotograficzny – Krzysztof Kozłowski Fotografia
Film – CineStyle

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

 • Odpowiedz Light Day

  Na pewno pojawię się na kolejnych targach :)

  30 sierpnia, 2018 o 13:36
 • Odpowiedz Trener biznesu

  Świetne dekoracje, bardzo stylowo i minimalistycznie oraz z klasą.

  21 marca, 2018 o 16:33
 • Zostaw odpowiedź