Obserwuj:

ALISA • suknie ślubne z kolekcji 2016

Mam przyjemność pokazać Wam najnowszą kolekcję marki Alisa z linii „Dark Angel„. Są to suknie ślubne dla odważnych Panien Młodych, które w roku 2016 chcą być trendy i w swojej ślubnej kreacji w subtelny i kobiecy sposób pokazać także powabne ciało. Lekko osłaniająca ciało przepiękna koronka lub bardziej zdecydowane krótsze kroje ślubnych topów to dominujące elementy tej kolekcji. 

1 Alisa 2016 Karen

Koniecznie zwróćcie też uwagę na zupełnie nietypową suknię ślubną w kolorze czarnym! Jeśli przypadł Wam do gustu właśnie ten model, ale marzycie o nim w bardziej klasycznym kolorze – mamy dla Was dobrą wiadomość model ten oczywiście dostępny jest też w klasycznych kolorach ślubnych sukni – biel i ivory.

2 Alisa 2016 Karen front 3 Alisa 2016 Karen back

Suknie ślubne Alisa to wyjątkowe autorskie projekty w krótkich seriach. Dzięki temu jako Panny Młode możecie wyróżnić się się oryginalnością i suknią, która została perfekcyjnie wykonana z dbałością o każdy szczegół. Ręcznie naszywane kwiaty (jak w modelu, który możecie zobaczyć poniżej) czy delikatne zdobienie piórami (suknia na zdjęciach powyżej) dodają sukniom lekkości, a dzięki wykorzystaniu tkanin najwyższej jakości, w tym jedwabi naturalnych wszystkie Panny Młode w takiej kreacji poczują naprawdę luksusowo.

4 Alisa 2016 Kendall front 5 Alisa 2016 Kendall b

Prezentowany lookbook kolekcji Alisa 2016 może być inspiracją do tworzenia sukni na zamówienie indywidualne. Na prośbę klientek możliwe są modyfikacje modeli dostępnych w lookbooku, dodając przykładowo tren do sukni lub wypełniając przezroczystą górę.

6 Alisa 2016 Kendall back 7 Alisa 2016 Kendall r 8 Alisa 2016 Keira front 9 Alisa 2016 Keira back 10 Alisa 2016 Keira

Ta klimatyczna sesja zdjęciowa prezentująca Lookbook Alisa 2016 powstała w zabytkowym pałacu Siemczyno. Przed obiektywem jako Panna Młoda w sukniach Alisa stanęła finalistka Miss Polski 2015 – Karina Pochwała.

11 Alisa 2016 Kristen front 12 Alisa 2016 Kristen back 13 Alisa 2016 Kristen r 


Gdzie kupić suknie ALISA?

Suknie możecie zamówić w sklepie internetowym projektantki.

Sukni marki Alisa szukajcie także na Facebooku!


Dodatkowe informacje o czasie oczekiwania na suknię oraz o zakupach przez Internet:

• Czas oczekiwania na suknię waha się od 4 do 8 tygodni – zależy to od modelu sukni i miesiąca, w którym jest zamawiana.

• Przy zamówieniu w sklepie internetowym Panna Młoda otrzymuje wskazówki jak ma się zmierzyć, aby wymiary były jak najdokładniejsze. W atelier Alisa dostępne są regulowane manekiny, które ustawiane są zgodnie z wymiarami klientki, by wszystko pasowało perfekcyjnie.


Delikatne, a zarazem wyraziste suknie ślubne Alisa to kwintesencja subtelności i elegancji. Dodatkowo całość kolekcji utrzymana jest w pożądanym teraz przez Panny Młode minimalistycznym stylu. Detale i nietypowe wykończenia sprawią, że w swojej ślubnej kreacji poczujecie się zupełnie wyjątkowo. I o to przecież chodzi! Ślub to fantastyczna okazja by poczuć się jak w pięknej bajce.

Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź