Obserwuj:
BLOG

Zaproszenia ślubne Ajdoo • w papierowej bajce

Chciałam przedstawić dziś Dianę i Bartka – zdolny i sympatyczny duet, który zaprasza Was do swojej papierowej bajki w Ajdoo. Projektując nieszablonowe zaproszenia ślubne realizują swoją pasję, bawią się słowem i bardzo lubią opowiadać historie innych i zamykać je w poligraficznej oprawie. Misją Ajdoo nie jest stworzenie tylko ładnego i estetycznego zaproszenia, ale także pokazanie Waszej wyjątkowej historii na papierze. Dlatego już od pierwszego kontaktu możecie spodziewać się różnych ciekawych pytań z ich strony.

zaproszenia slubne papeteria_0012

Mogą zapytać Was o miejsce Waszej pierwszej randki, jak przebiegły oświadczyny, czy najwspanialsze i niezapomniane wakacje. Dzięki Waszym odpowiedziom i opowieściom będą mogli stworzyć dla Was coś niesamowitego – zaproszenia dopasowane nie tylko style, ale także spójne z Waszą historią – brzmi świetnie, prawda?


Dokładnie wysłuchają i zanotują każde słowo (w tym specjalistką jest Diana) i przygotują projekt w taki sposób, żebyście byli zadowoleni z efektu. Dopasują styl zaproszeń do Waszej opowieści i sprawią, że każdy zaproszony gość na Wasz ślub nie będzie mógł doczekać się tej uroczystości! Zapraszam na przegląd ich projektów i mini podróż po aktualnych trendach ślubnych…

zaproszenia slubne papeteria_0015

1. Zaproszenia ślubne – napisane kredą!

Nie są to oczywiście teksty pisane prawdziwą kredą, ale stylizowane w sposób przypominający o szkolnej tablicy. Absolutny hit ostatnich i nadchodzących miesięcy! Ajdoo nie raz z powodzeniem realizowało już tego typu projekty.

zaproszenia slubne papeteria_0001

2. Chorągiewki – uroczy motyw na papeterii ślubnej

zaproszenia slubne papeteria_0016

Chorągiewki to uroczy motyw, który świetnie sprawdza się w ślubnych dekoracjach – i oczywiście także na ślubnych zaproszeniach, winietkach czy innych elementach ślubnej papeterii. Zanim wyślecie do gości zaproszenia możecie zawiadomić ich o ślubie (Save The Date) i poprosić by zarezerwowali sobie ten dzień tylko dla Was. Kiedy zaproszeni zobaczą styl Waszych zawiadomień z chorągiewkami na pewno nastawią się na bardzo pozytywną imprezę!

zaproszenia slubne papeteria_0000

3. Motyw przewodni ślubu – podróż

zaproszenia slubne papeteria_0013

Motyw przewodni ślubu dobrze zacząć realizować od zaproszeń. Jeśli planujecie ślub z motywem podróży to koniecznie uwzględnijcie to na swoich zaproszeniach, a także wszystkich innych elementach papierowych dekoracji ślubu i wesela. Ajdoo ma doświadczenie w tej kwestii ponieważ ich klientami często są pary kochające właśnie podróże i przygody powietrzne, morskie i lądowe :)

zaproszenia slubne papeteria_0006 zaproszenia slubne papeteria_0004

4. Zaproszenia w kropki

zaproszenia slubne papeteria_0014

Kropki nigdy nie wyjdą z mody. A przynajmniej ja mam taką nadzieję, bo uwielbiam je prawie pod każdą postacią. Świetnie sprawdzają się także jako główny motyw na papeterii ślubnej. Wybierzcie ich wielkość, kolor i do dzieła – można zaprojektować nawet „pokropione” menu czy zawieszki na alkohol.

zaproszenia slubne papeteria_0005

5. Papeteria ślubna z kwiatowym motywem

zaproszenia slubne papeteria_0017

Kwiaty podobnie jak kropki zawsze są na czasie. Możecie skupić się na jednym rodzaju i dany kwiat stanie się Waszym ślubnym motywem, ale równie dobrze wyglądają różne kwiatowe kompozycje. W tym punkcie warto też pomyśleć o innych ogrodowych pięknościach – może zamiast kwiatów pomyśleć o owocach leśnych? Jeżyno, poziomki i maliny też dobrze wyglądają na zaproszeniach :)

zaproszenia slubne papeteria_0003

6. Zaproszenia na każdą porę roku

zaproszenia slubne papeteria_0008

Skoro planujecie ślub np. jesienią możecie wykorzystać jesienny klimat by dodatkowo uatrakcyjnić atmosferę Waszego święta. Dodatkowo gościom na pewno utrwali się pora roku, w której planujecie się pobrać i dzięki temu z łatwością zapamiętają tę ważną datę.

zaproszenia slubne papeteria_0007


Więcej pomysłów i projektów znajdziecie na stronie Ajdoo, a także na ich profilu FB. Nasz wpis potraktujcie jak przegląd portfolio oraz inspiracja do tworzenia własnych unikalnch projektów z pomocą Diany i Bartka!

Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź