Obserwuj:

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA…

Nie wiem czy to tylko ja, czy i Tobie tak szybko minął ten rok… Chociaż pewnie skoro to właśnie Ty planujesz teraz swój ślub to Tobie czas leci dwa razy szybciej! Chciałabym życzyć Ci wszystkiego dobrego i odrobiny spokoju… W całym tym przedślubnym „szaleństwie” warto teraz właśnie zwolnić i skupić się na Świętach Bożego Narodzenia. A dzisiejsza urocza sesja świąteczna niech będzie ślubną bajką, do której przenosi Cię niezawodna Aga Bondyra wraz z ekipą współpracującą przy sesji (info na dole!)!


Zima ostatnio płata nam figle i śnieg jest pawie dobrem luksusowym na Święta, ale jak zaraz sama zobaczysz klimatycznie może być również bez białego puchu. Kolorowe światełka, świąteczna kolorystyka dodatków (np. szałowy butelkowy garnitur Pana Młodego!) a także drobne akcenty nawiązujące do tej grudniowej pory… to wszystko przenosi nas właśnie do tej inspirującej bajki.


Pozowali: Monia & Marcin

Zdjęcia: Aga Bondyra

Kwiaty: Pracownia Zieleni

Dekoracje: Konsultacje, Aranżacje i Dekoracje Ślubne. Fabryka Marzeń

Makijaż: Wizaż i Stylizacja Rzęs Joanna Żurek

Garbus: Paweł Kopkiewicz ( dostępny na sprzedaż ;)

Suknia ślubna: Laurelle

Garnitur (w kolorze zieleni butelkowej): szyty na zamówienie

Współpraca: Iryna Mandryka photography

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz Wioletta

    Ach ,dzwadzieścia mieć lat mniej..Jakoś mam wrażenie ,że fotograficzne sesje szybko nie zaginą w narodzie…A może się bardziej jeszcze rozpropagują!Piękna kolorystyka akurat zimowa z zielenią w dominancie,opatulona panna młoda na krakowskim tle,bardzo naturalne wrażenie,choć kompozycje wystudiowane bardzo.Tylko chochołów Wyspiańskiego jakby mi zabrakło…Oj szybko się od moich komentarzy nie opędzicie ,choć z natury jestem lakoniczna i bardzo ,, północno polska”.

    22 grudzień, 2017 o 23:03
  • Zostaw odpowiedź