Obserwuj:
BLOG

Aby pięknie zapamiętać…

bukiet ślubny kwiaty

W życiu niemalże każdego człowieka mają miejsce wydarzenia, które zmieniają wszystko o 180 stopni czyniąc w jego oczach świat lepszym i piękniejszym. Jednym z takich wydarzeń jest ślub. Gdy spotykamy na swej drodze człowieka, którego darzymy tak wielkim uczuciem, że to właśnie z nim chcemy dzielić dalsze losy – moment zawarcia małżeństwa staje się dla nas najpiękniejszym świętem.

Z tej okazji pragniemy oczywiście, aby w tym dniu wszystko było dopięte na ostatni guzik, ceremonia przebiegła gładko a weselna zabawa została w pamięci naszych gości jeszcze na długi czas. Niestety, przy tak ogromnej ilości wrażeń oraz chwil nasyconych mieszanką intensywnych emocji, zwyczajnie nie da się wszystkiego uchwycić. Należy zatem znaleźć osobę, której powierzymy tak odpowiedzialne zadanie, jak utrwalenie wszystkich tak istotnych momentów, wszystkich wzruszeń, radości oraz niepowtarzalnego piękna chwili. Taką osobą jest fotograf ślubny.

Subtelny artysta, zaufany opiekun

Fotografia ślubna to nie tylko zawód – to prawdziwa sztuka. By móc godnie stawiać czoła wymaganiom jakie stawia przed fotografem, należy mieć niemalże oczy dookoła głowy, wykazać się spostrzegawczością, szybkością działania oraz umiejętnością uchwycenia tego, co ulotne. Profesjonalny fotograf jest kimś w rodzaju opiekuńczego ducha czuwającego nad parą młodą, pomagającego dopilnować wszystkich ważnych elementów, bieżąco zapisującego na kliszy wszystkie kolejne kroki. Daje cenny komfort oraz poczucie, że nie umknie nam żadna chwila.

Towarzyszy narzeczonym w radosnych i gwarnych przygotowaniach do najpiękniejszego w ich życiu święta, rejestruje łzy wzruszenia i lekkie podenerwowanie podczas samej ceremonii oraz uwiecznia doskonałą zabawę w trakcie wesela, by w finale móc uczynić z tego swoisty fotoreportaż, który będzie fantastyczną pamiątką na całe życie.

Nie tylko reportaż

Artystyczna fotografia ślubna to również sesje plenerowe w miejscu wybranym przez młodą parę lub zasugerowanym przez fotografa. Niezależnie od tego, czy zależy nam na sesji w stylu retro, zdjęciach przypominających kadr filmowy, stylistyce futurystycznej, orientalnej, egzotycznej lub jakiejkolwiek innej… fotograf spełni nasze marzenia, czyniąc wybrany zakątek świata perfekcyjnym tłem dla tego, co najważniejsze – miłości.

Zarówno sesja ślubna, jak i fotoreportaż z dnia ceremonii, to niepowtarzalna, niezwykła pamiątka, dzięki której nawet po wielu latach będziemy mogli wspólnie z najbliższymi zanurzyć się w pięknych wspomnieniach, słysząc niemal brzęk kieliszków, perlisty śmiech, rytmiczną muzykę a następnie poczuć przypływ wzruszeń. Fotografie mogą być również wspaniałym świadectwem miłości rodziców dla przyszłych dzieci pary młodej.

Zaufaj najlepszym

Poszukując fotografa ślubnego, tak naprawdę poszukujemy ambitnego artysty. Arkadiusz Kubiak to osoba, która w umiejętny i subtelny sposób potrafi wejść w świat drugiego człowieka. Poznając przyszłą parę młodą, zyskuje niezbędną wiedzę o tym, w czym gustują, czego nie lubią, co jest ich największą pasją. Dzięki temu czyni z każdego zadania dopracowane dzieło, które w stu procentach odzwierciedla indywidualny charakter każdej pary.

Fotografie wykonane jego dłońmi nacechowane są konkretną wizją artystyczną oraz rozpoznawalnym stylem estetycznym. Jego atelier mieści się w Bydgoszczy, lecz na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość dojazdu na terenie całej Polski. Wszelkie szczegółowe informacje, dane kontaktowe oraz inspirująca galeria dotychczas wykonanych prac, dostępne są na stronie: www.fotoskarb.pl.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź