Obserwuj:
PAN MŁODY

Zrób wrażenie – załóż muchę na ślub

mucha w kratke

Dziś na naszym blogu ślubnym zwracamy się głównie do panów poszukujących niestandardowych stylizacji do ślubu! Prezentujemy fajne muchy do ślubu! Pan Młody w muszce wygląda elegancko, modnie i wyjątkowo szarmancko. Ostatnimi czasy to nieodzowny element stroju modnego mężczyzny, któremu zależy na odpowiednim prestiżu swojego wesela.

Muchy są dość popularne wśród panów zwłaszcza do smokingów (potrajających rangę imprezy!). Dziś proponujemy Wam zaszaleć ze swoją ślubną stylizacją. Wyraziste kolory, ciekawe wzory i dobre tkaniny – to powinno charakteryzować idealne muchy do koszuli dla Pana Młodego. Jest w czym wybierać! Wersja slim, casual, muchy wiązane i tradycyjne. Będzie jeszcze bardziej stylowo, jeśli namówisz swoich kolegów albo przynajmniej świadka na założenie muszki na Wasz ślub. Ciekawe co na to przyszli Panowie Młodzi i ciekawe jak zareagują na to nasze czytelniczki. Podoba Wam się trochę szaleństwa w stroju Pana Młodego?

fajne muchy dla pana młodegomuchy do koszuli na ślub nietypowe oryginalne w kropki groszki kwiatkifajne muchy dla pana młodego kolorowe wzory

Prezentowane wyżej muchy wypatrzyliśmy na stronie Pewien Pan. Ceny są w miarę przystępne (kolorowa mucha świetnie nada się także do noszenia po ślubie!) a materiały wykonania much są najwyższej jakości.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź