Obserwuj:
BLOG, INSPIRACJE

Pani Fotograf – zimowy ślub Gosi i Jacka

To już chyba nasza tradycja, że na blogu ślubnym Sweet Wedding prezentujemy Wam dużo fotografów ślubnych, którzy działają w duetach – a może to naturalne przyciąganie? :) Dzisiaj chciałam zaprezentować Wam oficjalnie pewną kreatywną i sympatyczną Panią Fotograf, czyli Agnieszkę Szczechowiak-Szen, która od jakiegoś czasu współpracuje też ze Sweet Wedding. Na pewno znacie ją już z nowej serii poradników video w naszym dziale ze ślubnymi projektami DIY. Agnieszka pokazuje Wam tam jak w prosty sposób wykonać fajne dekoracje na wesele i sesję po ślubie. Ale to przecież nie wszystko – przede wszystkim zajmuje się przecież fotografią.

Firmę „Pani Fotograf” prowadzi nie tylko Agnieszka, ale także Michał. Już od ponad 5 lat są małżeństwem i doskonale pamiętają swój ślub oraz emocje z nim związane. Od kilku lat zajmują się uwiecznianiem ślubów innych Par Młodych i dzięki temu, że sami organizowali i planowali swoją uroczystość, świetnie pamiętają emocje jakie nam wtedy towarzyszyły. To dlatego doskonale potrafią wczuć się w sytuację w jakiej znajdują się ich klienci. Ślub, a także całe planowanie wesela niesie przecież ze sobą ogromne emocje. Wspomnienia z tego wydarzenia chcecie zachować w pamięci do końca życia, i właśnie dlatego zdjęcia i filmy jakie powstają w tym dniu są dla wszystkich takie ważne.

ksiazki-zdjecie

Jak sami mówią „Wiemy, że każda Panna Młoda chce się czuć wyjątkowo w dniu ślubu i wiemy, że na zdjęciach każdy chce wyglądać pięknie. Dlatego jest to jedna z najważniejszych rzeczy na które zwracamy uwagę podczas fotografowania i filmowania.” Poza tym ważnym elementem w ich pracy jest także fotografowanie ślubnych detali i pięknych dekoracji na weselu. A podczas pleneru często wykorzystują różnego rodzaju gadżety, które nawet przygotowują sami – i znowu polecamy Wam w tym temacie świetne porady DIY, które prezentuje Agnieszka w swoich krótkich video-poradnikach z serii zrób to sam!

zimowy ślub detale zdjecia

Każdy ślub i każda Para Młoda powinny być wyjątkowe dla fotografa. Tak jest właśnie w przypadku Agi i Michała, którzy twierdzą, że do każdego zlecenia filmowego i fotograficznego trzeba podejść indywidualnie. Każdy ślub zapada nam w pamięć na bardzo długo, każdy przeżywamy i nawet wzruszamy się z naszymi Parami Młodymi. To się nazywa pasja do pracy!

bukiet-z-gipsowki-detale-zdjecie

Dziś prezentujemy Wam reportaż ze ślubu Gosi i Jacka w wykonaniu Pani Fotograf, który odbył się na początku stycznia w Gdańsku. Był to niesamowity ślub w świątecznym i bożonarodzeniowym klimacie. Choinki, światła, świąteczne dekoracje oraz świąteczne melodie grane przez DJ-a – to wszystko sprawiło, że zarówno my jak i wszyscy goście mogliśmy jeszcze raz poczuć ich magię nawet kilka tygodni po Świętach Bożego Narodzenia! Do idealnego zimowego klimatu zabrakło śniegu, a wiatr dawał się we znaki, nawet to nie zakłóciło nikomu zabawy, a cały dzień i tak miał niepowtarzalny urok. Ceremonia zaślubin odbyła się w kościele świętego Mikołaja w Gdańsku. Przyjęcie weselne w przepięknym Folwarku Dajak w Koleczkowie, w którym właściciele wkładają wiele pracy i serca w wystrój folwarku oraz w to aby goście czuli się w tym miejscu dobrze i bawili się naprawdę świetnie! Zobaczcie sami.

pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (1) pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (2)pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (5) pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (9) pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (11) pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (12) pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (13)kosciol sw mikolaja gdansk zdjecia pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (14) pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (15) pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (16)pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (19) pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (20) pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (21) pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (23) zimowy ślub dekoracje folwark dajak zdjecia zimowy ślub dekoracje zimowy ślub bukiet z szyszek pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (27)pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (29) pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (30) pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (31)pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (35)pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (34)pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (36)pani fotograf slubny zdjecia gdansk blog (33)

Na koniec chcieliśmy jeszcze przenieść Was do zimowej krainy, gdzie Gosia i Jacek pozują na sesji plenerowej przed obiektywem Pani Fotograf. Bardzo fajna i klimatyczna sesja, która pięknie podsumowuje tę historię.

plener-sesja-slubna-w-lesie-zdjecieplener-ślubny-zdjecie pomysl-na-zimowa-sesje-zdjecie pomysly-na-zimowa-sesje-zdjecie sesja-slubna-zima-wlesie-zdjecie sesja-zima-zdjecie sesja-zimowa-zdjecie zimowa-sesja-slubna-pomysly-zdjecie zimowa-sesja-zdjecie zimowy-plenr-foto-w-Głogowie


Gorące pozdrowienia!

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź