Obserwuj:
INSPIRACJE

Żeglarski motyw przewodni ślubu – Dar Pomorza

żeglarski ślub motyw przewodni ślub na darze pomorza zdjęcia

Ostatnio zrobiło się na naszym blogu ślubnym bardzo jesiennie. Ale przecież pogoda za oknem jeszcze wciąż słoneczna i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby inspirować letnimi pomysłami na organizację ślubu. Dzisiejszą inspirację przygotowaliśmy specjalnie z myślą o parach, które marzą o nietypowym plenerowym ślubie.

Co powiecie na ślub na statku? Dar Pomorza w Gdyni to fantastyczny pomysł jeśli chcielibyście mieć motyw żeglarski jako motyw przewodni na ślubie. Dwa pokłady umożliwiają zorganizowanie ceremonii ślubnej i coctail party albo małego poczęstunku dla gości. Na dole weźmiecie wymarzony ślub pod zadaszeniem, więc słońce Wam nie straszne. Na górze spędzicie miłe chwile z gośmi przed weselem. Zdjęcia zostały wykonane przez fotografów z Jacek Siwko Photography a wszystkie fantastyczne dekoracje  są zasługą konsultantki ślubnej z Gdyni Iwony Przybojewskiej z Event By Ev,. To na pewno nie ostatnia inspiracja w tym temacie – uwielbiamy śluby, które mają w temacie żeglarstwo – morskie i śródlądowe :) Miłego oglądania!

żeglarski ślub motyw przewodni ślub na darze pomorza zdjęcia (1)żeglarski ślub motyw przewodni zaproszeniażeglarski ślub motyw przewodni bukiet ozdoby do włosów i fryzura ślubnażeglarski ślub marynistyczny  motyw przewodni dar pomorzaślub na darze pomorzaślub na darze pomorza zdjęcia fotograf gdyniadar pomorza gdynia ślubżeglarski ślub marynistyczny  motyw przewodni ślub na darze pomorzaślub na darze pomorza zdjęciaślub marynarski na darze pomorzafar pomorza w gdyni zdjęciaślub na darze pomorza w gdyniżeglarski ślub motyw przewodni ślub na darze pomorza zdjęcia (15)żeglarski ślub motyw przewodni ślub na darze pomorza zdjęcia (15)ślub w stylu żeglarskim pomysły zdjęcia tablica usadzenia gościślub w stylu żeglarskim pomysły zdjęcia dekoracje stołówślub w stylu żeglarskim pomysły zdjęcia dekoracje sali hotel ibis w redzieślub w stylu żeglarskim pomysły zdjęcia tort w stylu żeglarskimślub w stylu żeglarskim pomysły zdjęcia tort z żeglarskim motywemślub w stylu żeglarskim pomysły zdjęcia tort z babeczek z żeglarskim motywemślub w stylu żeglarskim pomysły nietypowe inspiracjeślub w stylu żeglarskim pomysły na nietypową fajną księgę gościślub w stylu żeglarskim pomysły na nietypową fajną księgę gości stempel ślubnyżeglarski ślub motyw przewodni ślub na darze pomorza zdjęcia

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź