Obserwuj:
ŚLUBNY PORADNIK

Zaręczyny – podpowiemy Ci jak je zorganizować

Dzisiejszy wpis jest zdecydowanie dla panów. Dziewczyny, nie czytajcie! Nie chcemy przecież, żebyście dowiedziały się o zaręczynach planowanych przez ukochanego zbyt wcześnie. Ok, w takim razie na tapetę bierzemy dziś właśnie zaręczyny. To jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w życiu kobiety, która znajduje się aktualnie w szczęśliwym, poważnym związku oraz marzy o ślubie i założeniu rodziny ze swoim ukochanym. Choć jest to bardzo magiczna i wyjątkowa chwila, czasem zupełnie nie mamy pojęcia jak się do tego zabrać. Gdzie najlepiej oświadczyć się ukochanej, jak samemu wybrać pierścionek, czy nadal wypada prosić o rękę jej rodziców – jeśli masz w głowie setki podobnych pytań to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Podpowiemy Ci, jak zorganizować najpiękniejsze zaręczyny dla Twojej wybranki.

Na początek zaczniemy od bardzo oryginalnego i spektakularnego pomysłu na zaręczyny! Jeśli chciałbyś zapytać swoją narzeczoną o rękę w bardzo nietypowy sposób być może spodoba Ci się taki podstępny (ale zarazem jakże uroczy) plan! Na tym krótki filmiku zobaczycie jak ku zaskoczeniu wszystkich zaproszonych gości (a także głównej zainteresowanej!) pewna Panna Młoda i Pan Młody na swoim weselu pomogli zaręczyć się parze swoich przyjaciół. Panna Młoda rzucająca bukietem to dość popularna sprawa, jednak ta zaskoczyła wszystkich, bo …. ZOBACZCIE TO KONIECZNIE :)

Co sądzicie o takich wyjątkowych i zaskakujących zaręczynach?


A teraz już bardziej na spokojnie, ale wciąż pozostajemy w emocjonującym temacie – jak zorganizować zaręczyny? Zapraszamy do przeczytania kilku praktycznych porad całkiem na poważnie.

pomysły rady zaręczyny (4)

Jeśli doszedłeś do wniosku, że to jest ten czas i chciałbyś pójść o krok dalej angażując się intensywniej w swój związek spróbuj zorientować się, czy Twoja kobieta myśli podobnie. Dyskretne wybadanie sytuacji wśród rodziny i znajomych pozwoli Ci dowiedzieć się, na ile organizowanie całej akcji ma jakikolwiek sens. Albo po prostu idź za głosem serca, to przecież Ty najlepiej znasz swoją ukochaną. Jeśli wiesz już, że Twoja wybranka czeka na zaręczynowy pierścionek od Ciebie – czas zabrać się do pracy. Przemyśl dobrze, czy Twoja partnerka nigdy nie mówiła Ci, jakie zaręczyny są jej marzeniem? Jeśli tak – sprawa prosta – robisz wszystko, aby udało się je zrealizować możliwie najlepiej, jeśli nie – sam wymyśl miejsce i czas.

pomysły rady zaręczyny

Uwierz, że kochająca Cię dziewczyna na pewno doceni to, co dla niej zrobisz. Postaraj się, aby było to najbardziej romantyczne, ale jednocześnie ciekawe miejsce, w które kiedykolwiek możesz ją zabrać. Następny krok – wybór pierścionka. Najlepiej, jeśli uda Ci się zupełnym „przypadkiem” pożyczyć jakiś jej, aby mieć dokładny wzór. Będziesz miał wtedy pewność, że trafisz z rozmiarem. Możesz też zaangażować jej najlepszą przyjaciółkę, aby pomagając Ci dowiedziała się o odpowiedni rozmiar noszonej przez nią biżuterii.

pomysły rady zaręczyny (6)

W kwestiach technicznych – czyli samego przebiegu tej niezwykłej chwili niestety nie jesteśmy w stanie dać Ci złotych rad. Najlepiej, jeśli zrobisz to zupełnie od serca, mówiąc i zachowując się tak, jak w danej chwili myślisz. Dużo lepiej wychodzą spontaniczne gesty, niż wyuczone na pamięć regułki. Kulturalnie będzie również obdarować kwiatami mamę wybranki Twojego serca oraz zadać pytanie jej rodzicom, czy nie mają nic przeciwko Waszemu wspólnemu szczęściu – jednak decyzja w tej kwestii należy wyłącznie do Ciebie. Nie jest to przecież obowiązkowe, ale na pewno pomoże trochę wkupić się w łaski przyszłej teściowej :)

pomysły rady zaręczyny (2)

Zdjęcia: Foter

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź