Obserwuj:
BLOG

Zaproszenia ślubne 2014 – Sendmoments

Końcówka zimy na blogu upływa nam pod hasłem Trendów ślubnych 2014. Już niedługo pierwsze wesela więc czas najwyższy wysłać zaproszenia do gości. Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na wymarzone przez siebie zaproszenia prezentujemy propozycje przygotowane dla nas przez firmę Sendmoments.

Trendy na rok 2014 w zaproszeniach ślubnych

Kolorowe, tematyczne, a może brokatowe? Od pewnego czasu nie możesz ostatecznie zdecydować się na ślubne zaproszenie, a czas ucieka.  Rozumiemy Twoje dylematy, ślub to bowiem najważniejszy dzień w życiu, dlatego pomożemy Ci wybrać najmodniejsze zaproszenie na ślub.

Lekkość i personalizacja – to najważniejsze tegoroczne trendy w ślubnych zaproszeniach. Co to oznacza? Kartka nie może być przeładowana ozdobami, tak jak to było jeszcze w poprzednim sezonie. W tym roku kieruj się dewizą: mniej znaczy lepiej. Zamiast kolorowych kwiatów czy brokatowych gwiazdek, wybierz gładką kartkę z jednym, konkretnym motywem. Dawniej na pierwszym miejscu stawiano na blichtr, ale mieniące się zaproszenia na ślub to już przeszłość.

Zauważyć również można większe możliwości techniczne, rozbudowany internetowy konfigurator umożliwia samodzielne projektowanie zaproszenia oraz modyfikowanie niemal wszystkich elementów kartki, począwszy od jej koloru, kończąc na tekście. Dzięki temu zaproszenia na ślub nie muszą być jednakowe. Najnowszy krzyk mody to indywidualna personalizacja, czyli dopasowanie kartki do preferencji gościa. Kolory, style oraz tekst na zaproszeniach możesz zmienić, tworząc zupełnie nową kartkę dla przyjaciółki, a zupełnie inną dla rodziców.

tradycyjne zaproszenia ślubne sweet wedding

Spośród zaproszeń ślubnych, dostępnych w sklepie www.sendmoments.pl, można  odnaleźć trzy kategorie będące obecnie na topie: zaproszenia ze zdjęciem, zaproszenia zabawne oraz zaproszenia pastelowe.

Pierwszy rodzaj – zaproszenia ze zdjęciem –  to połączenie dwóch kolejnych. Para może bowiem wybrać charakter zaproszeń, dodając swoje ulubione zdjęcie. Sprawdzi się zarówno klasyczna fotografia, jak i śmieszne zdjęcie.

Zaproszenia zabawne najczęściej odwołują się do bajkowych postaci, można też wybrać zaproszenia z dowcipnym tekstem.

dowcipne zaproszenia ślubne

Dla zwolenników prostoty polecamy zaproszenia pastelowe, czyli klasyczną kartkę z delikatnymi wzorami, gdyż subtelna kolorystyka i minimalizm zawsze jest na topie.

Gdzie można zamówić taką usługę? Koniecznie wejdź na stronę SendMoments, tam czekać Cię szereg opcji na stworzenie unikatowego i nowoczesnego zaproszenia na ślub. A co ważne, sam proces tworzenia nie jest wcale skomplikowany i sprowadza się do czterech kroków:

1. Wyboru szablonu zaproszenia

2. Dodanie własnego tekstu i ewentualnie zdjęcia

3. Zaakceptowania i złożenie zamówienia

4. Doręczenie przesyłki przez kuriera

Obecna moda wychodzi naprzeciw potrzebom klientów stawiając już nie tylko na wysoką jakość produktu ale również na osobisty charakter. Indywidualizm można pokreślić właśnie za pomocą personalizacji. Jednak, jak przypominają eksperci z www.sendmoments.pl, w tegorocznych trendach dominuje lekkości. Warto o tym pamiętać, aby stworzyć idealne zaproszenie na ślub.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź