Obserwuj:
INSPIRACJE

Zaprojektuj swoje zaproszenia ślubne DIY

Mam dziś przyjemność zaprezentowania na blogu nowej na polskim rynku firmy sendmoments, która specjalizuje się w drukowaniu wszystkich elementów papeterii ślubnej, w tym zaproszenia ślubne (w stylu: zaprojektuj sam). Sendmoments oferuje samodzielną personalizację kartek online, co na pewno doda Waszej uroczystości osobisty charakter.

Ślubne DIY (zrób to sam), jak je zrobić?

Papeteria ślubna składa się z wielu elementów, nie są to tylko zaproszenia ślubne. Coraz popularniejsze w Polsce są kartki Save The Date (w tym ręcznie robione), karty odpowiedzi RSVP, podziękowania dla gości, personalizowane winietki na stół i karty menu. Warto pamiętać, że całość powinna być zachowana w podobnym stylu, żeby każdy element do siebie pasował. Wzór zaproszeń powinien być zgodny z tym co będzie wydrukowane na winietkach i innych elementach ślubnej papeterii.


Inne popularne wpisy na blogu?

Jakie życzenia składać parze młodej?

Warto przeczytać!


personalizowane zaproszenia wymarzone zaproszenia ślubne Save The Date RSVP papeteria ślubna sendmoments

Personalizowane, nowoczesne zaproszenia…

Jest wiele firm, które oferują personalizację swoich zaproszeń online, moim zdaniem sendmoments jest w tym segmencie firmą wartą uwagi, ponieważ robi kartki w prostym i minimalistycznym stylu, które dodatkowo drukowane są na bardzo dobrym włoskim papierze. Ponieważ wszyscy lubimy wygodę, bardzo praktycznym rozwiązaniem jest system zamawiania zaproszeń przez Internet. Klient nie musi nic specjalnie instalować ani logować się do portalu. Po prostu wchodzicie na stronę sklepu i na podstawie bezpłatnych szablonów sami projektujecie swoje ślubne zaproszenia i inne papierowe kartki ślubne. Dzięki temu Wasze ślubne detale będą osobiste a przy odrobinie kreatywności też oryginalne, a co najważniejsze szybko je zamówicie.

Coś więcej niż teksty…

Na ogół personalizacja zaproszeń dotyczy tego jaki tekst chcecie wstawić sobie na karcie (zaproszenia z pustym miejscem do wypełnienia lub takie, w których znajdują się cytaty do wyboru), tu będziecie dysponowali o wiele szerszym wachlarzem możliwości by zaproszenia na ślub były oryginalne.

Jeśli marzą się wam zaproszenia inne niż wszystkie to najlepiej zrobić je samemu!

personalizowane zaproszenia wymarzone zaproszenia ślubne Save The Date RSVP papeteria ślubna sendmoments

Tanie i ładne

Zapewniam Was, że konfigurator jest prosty w obsłudze i na pewno będziecie się dobrze bawić przy projektowaniu swoich zaproszeń ślubnych. Pamiętajcie, żeby zaproszenia wysłać na czas! A jeśli macie gości z zagranicy albo z całej Polski, którzy na dodatek są zawsze zajęci – pomyślcie o wysłaniu im jeszcze przed zaproszeniami kartek Save The Date, dzięki temu na pewno zarezerwują sobie Waszą datę ślubu i będą mogli uczestniczyć w uroczystości. Co najważniejsze zaproszenia, które dziś prezentujemy są w przystępnych cenach, a przy obciążonym budżecie ślubnym ma to duże znaczenie.

personalizowane zaproszenia wymarzone zaproszenia ślubne Save The Date RSVP papeteria ślubna sendmoments

Do wydrukowania, jeden klik i gotowe

Można zmieniać kolory kartki, dodawać własne zdjęcia i teksty, zmieniać kolorystykę i rodzaj czcionki. Całkowita dowolność. Po zaprojektowaniu swoich kartek naciskacie „zamawiam” (wasze zaproszenia są gotowe do wydrukowania) i jak gwarantuje sklep / drukarnia sendmoments w ciągu 5-8 dni (czas potrzebny drukarni na przygotowanie i wysyłkę zaproszeń) roboczych otrzymujecie swoje spersonalizowane kartki do domu! Papeteria ślubna to ważny element każdego ślubu, dlatego jeśli chcecie zachować sobie swoje zaproszenia ślubne już na etapie projektowania, po personalizacji możeci wysłać  sobie sami na maila linka do stworzonej kartki, bądź przechowywać kartki w schowku na stronie sendmoments.

personalizowane zaproszenia wymarzone zaproszenia ślubne Save The Date RSVP papeteria ślubna sendmoments

Zamów próbki zaproszeń

Dla Panien Młodych , które lubią mieć wszystko pod kontrolą proponujemy najpierw zamówić próbnik ze sklepu sendmoments pod adresem www.zaproszeniaslubne-wymarzone.pl. Kartkę możecie spersonalizować (a nie jak w innych sklepach dostajecie przypadkowe próbniki) a potem po prostu zamówić tylko 1 sztukę, żeby przekonać się o jakości papeterii i ewentualnie dokonać jeszcze jakiś zmian w projekcie.

personalizowane zaproszenia wymarzone zaproszenia ślubne Save The Date RSVP papeteria ślubna sendmomentspersonalizowane zaproszenia wymarzone zaproszenia ślubne Save The Date RSVP papeteria ślubna sendmoments

Zajrzyjcie na profil FB sklepu http://www.facebook.com/Zaproszeniaslubnewymarzone

oraz na stronę internetową www.zaproszeniaslubne-wymarzone.pl.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź