Obserwuj:
BLOG

Wzruszająca historia: Panna Młoda prosi swoją 85-letnią babcię by została jej druhną!

Nie wiem czy mieliście już okazję widzieć w Internecie tę wiadomość, ale postanowiłam podzielić się nią także na Sweet Wedding. Para Młoda Christine i Pat poza pięknymi zdjęciami i stylizacją ślubną sprawili, że całkowicie zmieniłam podejście do tematu druhen. Ta wzruszająca historia po prostu zadziałała na mnie jak grom z jasnego nieba i gdybym sama mogła raz jeszcze zorganizować swój ślub… chyba zrobiłabym podobnie – z naszymi wszystkimi babciami! Byłoby co wspominać!

druhna babcia 1

Panna Młoda Christine poprosiła swoją ukochaną 85-letnią babcię by została jej druhną. A babcia Betty na szczęście się zgodziła! I wyglądała przy tym w dopasowanej sukni jak inne druhny naprawdę wspaniale. Kobiece piękno tkwi w uśmiechu i podejściu do życia – jak widzicie tej wyjątkowej druhnie na pewno tego nie brakowało.

druhna babcia 3

“Zapytała mnie chyba z 10 razy, ‘Jesteś pewna?’ i ‘Dlaczego właściwie chciałabyś żebym to ja była Twoją druhną?’”

druhna babcia 4

“Sprawiła, że wszyscy zaproszeni goście non-stop śmiali się z jej zabawnych komentarzy i dobrych rad podczas całego dnia”

druhna babcia 9

„Ma po prostu niesamowite poczucie humoru i podejście do życia, które staram się naśladować każdego dnia. Wszyscy ją kochają

druhna babcia 6

„Jesteś tak stary, na jakiego się czujesz a ja czuję się dziś młoda”

druhna babcia 8

Ten piękny ślub i piękne druhny, a przede wszystkim wnuczkę z ukochaną babcią sfotografowało studio Sweet Water Portraits wiosną tego roku w Filadelfii, w stanie Pensylwania. Sami fotografowie mówią, że poza błyskiem w oku i szerokim uśmiechem babcia Betty miała w sobie dosłownie „ogień”. Sprawiała, że wszyscy cały czas się śmiali!

druhna babcia 7

Odkąd zdjęcia pojawiły się w sieci – Internet po prostu oszalał (portal Bored Panda umieścił tę wiadomość na FB miała ponad 150,000 polubień & 11,000 udostępnień – i to już w jeden dzień, informacje ukazały się też na Huffington Post. Ja także szaleję za takimi cudownymi pomysłami i osobistymi ślubami, na których poza całą otoczką ważni – a może najważniejsi są najbliżsi.


Wnuczka babci Betty (Panna Młoda Christine) opowiadała podobno, że babcia pytała zadziwiona swoją popularnością „Jakim cudem moje zdjęcia podobają się tylu osobom?”.

Jakim cudem? To proste!

Ta pani ma 85 lat, a wygląda jak milion dolarów jako druhna w swojej długiej szarej sukni. Dodatkowo ten wspaniały uśmiech odejmuje jej lat i nikt chyba nie może się powstrzymać, żeby uśmiechnąć się z powrotem do ekranu swojego komputera po obejrzeniu tych zdjęć :)


druhna babcia 12

Źródło tej historii: tu , tu i tu

Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź