Obserwuj:
PAN MŁODY

Wystylizowany Pan Młody – trendy ślubne według Event by Ev

Czas na ostatnie przed nowym rokiem spotkanie z opowieścią o trendach ślubnych 2014. Wyjątkowa data i wyjątkowy temat. Stylizacja pana młodego według konsultantki ślubnej z Event by Ev. Nareszcie nadszedł czas, że ślubne przygotowania i zachwyty będą skupiały się nie tylko na pannie młodej! Owszem jej blask może przyćmić niejedną rzecz w tym dniu, ale bardzo ważne jest to aby pan młody był również obsypywany komplementami i prezentował się równie idealnie co jego żona. Dobór wszystkich elementów może spędzać sen z powiek, więc dla tych, którzy nie wiedzą kompletnie od czego się zabrać proponujemy skorzystanie z usług stylistki ślubnej, ona pomoże w doborze wszystkich dodatków, a nawet wybierze się z parą młodą na zakupy!

modny strój pana młodego

Jeśli będziecie jednak chcieli sami się do tego zabrać proponujemy zapoznać się z poniższymi wskazówkami:

1. Styl ślubu – wybierając stylizację zaczynamy od doboru rodzaj garnituru ( klasyczny, smoking, frak, nowoczesny), wszystko jest zależne od miejsca i charakteru gdzie odbędzie się ślub i wesele. O ile klasyczny sprawdzi się praktycznie wszędzie o tyle pan młody nie koniecznie komfortowo będzie się czuł np. we fraku podczas rustykalnego wesela. I tak samo może być jeśli zdecyduje się na styl casualowy, a ślub i wesele będzie w niezwykle wytwornym i eleganckim miejscu.

2. Kolor – pamiętajcie o istnieniu innych kolorów niż czarny, dobierzcie kolorystykę odpowiednią do swojego typu urody, możecie też skusić się na połączenie dwóch kolorów- inny kolor marynarki, inny kolor spodni.

3. Konsultacja z przyszłą żoną – jako, że większość rzeczy panna młoda przeważnie ukrywa do ostatniego dnia, warto jednak wypytać o kilka szczegółów aby uniknąć nie odpowiednich wyborów, zapytaj o kolor sukni i kolorystykę wymarzonego bukietu ślubnego i dodatków. Po pierwsze, ułatwi do wybór twoich dodatków, po drugie zyskasz w oczach wybranki jako zainteresowany i zaangażowany pan młody :)

4. Dodatki– strój ślubny to nie tylko garnitur i koszula ! Zaplanuj dobór dodatków: mucha czy krawat? Poszetka, przypinka ( pamiętaj aby była dopasowana do bukietu narzeczonej), spinki do mankietów, skarpetki, pasek, okulary, zegarek.
Ostatecznego szlifu doda odpowiednia fryzura i dobre perfumy !!!

klasyczna elegancja na ślubie pan młody

Panowie do dzieła! Jesteście jednym z głównych trendów tego sezonu i mam nadzieję, że nie zawiedziecie i  będziecie wyglądać zachwycająco!

A poniżej zamieszczamy kilka inspirujących stylizacji!

stylowy ślub blog

mucha pan młody

zdjęcia pana młodego

strój pana młodego butonierka ślubna

Więcej inspiracji ślubnych na stronach konsultantki ślubnej Event by Ev.


Pozdrawiam!

Iwona

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź