Obserwuj:
BLOG

Forteca Kręglickich: wymarzone miejsca na wesele

wymarzone miejsce na wesele w polsce forteca kręglickich ustawienie stołów na wesele okrągłe stoliki

Dziś prezentuję Wam Fortecę Kręglickich, który rozpocznie serię postów o wymarzonych miejscach na ślub i wesele w Polsce. Forteca Kręglickich to wymarzone miejsce na naprawdę magiczne wesele. Na pewno nie jedna z Was marzy, by jej ślub odbył się właśnie w takim wyjątkowym miejscu.

Zabytkowe miejsce na wesele

Forteca Kręglickich to zabytkowa budowla położona w malowniczym parku na tyłach Starego Miasta w Warszawie i stanowi niepowtarzalna scenerię dla tego wyjątkowego dnia w życiu. Nie jest to tradycyjna sala bankietowa czy weselna, ale coś naprawdę nietypowego. Forteca to okrągły, ogrzewany i zadaszony 450 metrowy dziedziniec oraz szereg okalających go komnat. Wszyscy goście siedzą w jednej sali, w której znajduje się także parkiet i scena dla zespołu lub DJ-a. Wydaje mi się, że to jedno z ciekawszych miejsc w Polsce na zorganizowanie pięknego przyjęcia weselnego.

 wymarzone miejsce na wesele w polsce forteca kręglickichwymarzone miejsce na wesele w polsce forteca kręglickichwymarzone miejsce na wesele w polsce forteca kręglickich ustawienie stołów na wesele okrągłe stolikiwymarzone miejsce na wesele w polsce forteca kręglickich ustawienie stołów na wesele okrągłe stolikiwymarzone miejsce na wesele w polsce forteca kręglickich ustawienie stołów na wesele okrągłe stoliki

Ceny wesela

Inne obiekty: Chianti, El Popo, Forteca, Meltemi, Opasły Tom, Piąta Ćwiartka w Arkadach Kubickiego, Santorini więcej informacji związanych z cenami wesela znajdziecie na stronie: Fort Kręgliccy www.kregliccy.pl lub kontaktując się bezpośrednio z osobami koordynującymi wesela w Fortecy Kręglickich.

wymarzone miejsce na wesele w polsce forteca kręglickich kandelabry

Zdjęcia udostępnione przez Ewę Brzuszkiewicz, PR&Marketing Manager, Kręgliccy Catering i Restauracja Forteca Kręgliccy.

Adres: Forteca Kręglickich, ul. Zakroczymska 12, Warszawa / Facebook: facebook.com/forteca.kregliccy/

Opinie:

Jeśli byliście kiedyś na weselu w Fortecy Kręglickich to czekamy na Wasze opinie, podzielcie się nimi w komentarzu. Pamiętajcie, że każda opinia jest bardzo cenna dla kolejnych osób chcących zorganizować swoje wesele w Forcie przy ulicy Zakroczymskiej.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź